Objednajte sa Opýtajte sa

Ing. Peter Bartošovič

NeoLASIK / NeoLASIK HD - Očná klinika Neovizia

"Konečne spoznávam kamarátov, ktorí si kvôli mojim silným dioptriám mysleli, že som namyslený. "

„Okuliare som nosil od detstva. Mínus jedenásť a mínus dvanásť je dosť veľké číslo na to, aby mi v bežnom živote spôsobovali menšie či väčšie problémy. Skúšal som tvrdé ´komunistické´ šošovky, úplne mi však nesadli. A tak som ostal verný okuliarom, ktoré na seba sebecky upozorňovali vždy, keď som športoval," vtipkuje Peter, ktorý najradšej rekreačne lozí po horách.
„Najťažšie to však bolo s mojou obľúbenou cyklistikou a pri vstupe do vody. Okuliare vo vode človeka nesmierne obťažujú. Skúste však plávať bez nich, neuvidíte vôbec nič. Zle som videl za šera a pri zmenách teploty sa mi sklá neustále rosili."
Operáciu zvažoval niekoľko rokov. Rozmýšľal dokonca, že si zaplatí letenku, vybaví víza a vyberie sa na očnú kliniku v niekdajšom ZSSR. „Stále som však čakal na niečo, čo ma ´nakopne´. Poznal som brnenskú kliniku NeoVize a keď otvorila svoju sesterskú NeoVíziu v Bratislave, okamžite som sa rozhodol. Absolútne ma dostala bezbolestná a šetrná metóda NeoLASIK HD s femtosekundovým laserom s doživotnou zárukou. Spĺňala všetky dôležité parametre. Dlho som zvažoval, ktorý typ laserového odstránenia dioptrií si vyberiem a som šťastný, že som sa rozhodol práve pre NeoLASIK HD. Už večer v deň zákroku som pozeral televíziu, na druhý deň som išiel do práce a na Záhorie na huby, na tretí na degustáciu vín. A čo je najlepšie? Konečne spoznávam kamarátov, ktorí si kvôli mojim silným dioptriám mysleli, že som namyslený. Dokonca už z diaľky vidím a kývam ako prvý aj tým ´bystrozrakým ´, ktorí okuliare nikdy nenosili. NeoLASIK v NeoVízii patrí k najlepším rozhodnutiam môjho života."