Objednajte sa Opýtajte sa

Ladislav Soós
kondičný tréner, hokejista

NeoLASIK / NeoLASIK HD - Očná klinika Neovizia

"Laserová operácia očí mi zvýši kvalitu môjho života "

Nechcelo sa mi veriť, že na Slovensku dokáže fungovať očná klinika na tak vysokej úrovni. Je to výsledok práce všetkých ľudí, ktorí v NeoVízii pracujú a vykonávajú svoju prácu odborne. A čo je dôležité, aj empaticky,” pochvaľuje si študent fyzioterapie a kondičný tréner Ladislav.

 „O operácii očí som uvažoval dlhší čas. Už od detstva som mal dioptrie do diaľky. Na ľavé oko -0,75, no na pravé až -4,5, dôsledkom čoho sa moje videnie upriamovalo najmä na ľavé - lepšie vidiace oko. Aj preto boli moje prvé pocity po operácii zvláštne. Vnímal som, že vidím niečo čo som predtým nevidel, ale oko malo tendenciu žmúriť. Ešte večer, v deň zákroku, som sa však išiel prejsť a otestovať svoj nový zrak. Bolo to úžasné.”

Strieborný medailista z Majstrovstiev Slovenska v ľadovom hokeji pociťuje po laserovej operácii NeoLASIK HDvýrazné zlepšenie periférie aj ostrosti zraku. „Zrak je najdôležitejším ľudským zmyslom.  Najviac sa teším tomu, že sa samotná operácia vôbec uskutočnila, a že sa mi vďaka nej zvýši kvalita môjho života - či už pri bežných činnostiach alebo v športe, kde môžem konečne vnímať hru z obidvoch strán.”