Objednajte sa Opýtajte sa

Zuzana Fuzeková
štátna správa

NeoLASIK / NeoLASIK HD - Očná klinika Neovizia

"Laserová operácia očí bola pre mňa vidinou slobody. Nikdy nezabudnem na prvé ráno."

Laserová operácia očí bola pre mňa vidinou slobody. Nikdy nezabudnem na prvé ráno. Je to neopísateľný pocit, keď sa človek zobudí a vidí, vidí hodiny na stene, vidí nápisy, vidí špinku na zemi :) Toto pochopí len človek, ktorý bol bez okuliarov stratený,” teší sa Zuzka, ktorej tiež lepší zrak priniesol lepší život.

“Veľmi rada cestujem, športujem. Som spontánny človek, ktorý sa vie pre niečo nadchnúť a rozhodnúť v krátkom čase. Teším sa, že teraz môžem vyraziť kamkoľvek a kedykoľvek, môžem zostať na noc, môžem ísť kempovať, môžem ísť športovať a nemusím riešiť, či mi nechýbajú okuliare alebo roztok na šošovky. A zároveň ma pri ničom nič neobmedzuje. Už žiadne škriabanie očí zo šošoviek, žiadne zarosené okuliare pri behu.”

Laserová operácia očí bola jednou z naj investícií v mojom živote. Veľmi dlho som váhala. Samotné slovo operácia asi v každom z nás vyvoláva istý pocit stresu, či strachu. Ďakujem za opicu na sále. Možno pre niekoho nič neznamená, no mne veľmi pomohla. Bolo veľmi príjemné si môcť v tej chvíli "niekoho" postískať.”

Ak by som sa mala ešte raz rozhodnúť, tak jediné, čo by sa zmenilo je, že by som išla skôr.Odporúčam všetkým, ktorí stále váhajú, prekonajte svoj strach a zverte sa do rúk odborníkov v NeoVízii, no hlavne empatických ľudí, ktorí vám tento zákrok spravia oveľa príjemnejším a tie pocity a dni po, tak tie z celého srdca prajem zažiť každému "okuliarnikovi".