Objednajte sa Opýtajte sa

MUDr. Marcela Chlebíková
anesteziologička

NeoLASIK / NeoLASIK HD - Očná klinika Neovizia

"Nový zrak mi dáva novú slobodu a pohodlie nielen v súkromnom živote, ale veľmi mi pomôže aj v práci lekárke."

MUDr. Marcela Chlebíková  odišla po skončení medicíny do Nemecka, kde pôsobí ako anesteziologička.

„Celý život som túžila po laserovom odstránení dioptrií. Nosila som dioptrické okuliare a posledných desať rokov kontaktné šošovky. S postupom času mi však šošovky spôsobovali stále väčšie problémy. Na operáciu som sa veľmi tešila,“ hovorí mladá lekárka, ktorá si na zákrok našetrila a splnila si ním veľký sen.

Presvedčil ma primár Piovarči

Presvedčil ma fakt, že veľa členov tímu NeoVízie na čele s jej primárom Piovarčim je po operáciiFakt, že primár kliniky podstúpil rovnaký typ zákroku, akým operuje svojich pacientov, vo mne ako pacientke aj ako lekárke vzbudil veľkú dôveru.

Oceňujem aj krásne čisté moderné priestory kliniky a profesionálny prístup celého tímu. Od prvého momentu som si tu v mysli hovorila: Títo ľudia vedia, čo robia. Vedela som, že som si vybrala najprofesionálnejšiu kliniku. 

Cítila som sa tu výborne. Mala som jemné obavy pre bolesťou, ale zákrok ani večer po zákroku som ju skutočne necítila. Na druhý deň ráno po operácii otvoríte oči a všetko je jasné a krásne. Je to skvelý pocit,“ opisuje  lekárka.

Pomoc v nočných službách

„Nový zrak mi dáva novú slobodu a pohodlie nielen v súkromnom živote, ale veľmi mi pomôže aj v práci lekárke. Na nočných službách nemusím hľadať neustále okuliare a nasadzovať a vyberať si šošovky. Môj nový zrak mi dá v práci lekárky celkom novú slobodu. Keď počas nočnej služby otvorím oči, môžem okamžite utekať za pacientom, nemusím sa zdržiavať hľadaním okuliarov či nasadzovaním kontaktných šošoviek."