Objednajte sa Opýtajte sa

Viliam Rozboril
moderátor

LenSx – laserová operácia PRELEX - Očná klinika Neovizia

"Už ráno po operácii som videl prvý raz po rokoch úplne na všetko. Operácia už deň po zákroku predbehla všetky moje očakávania. Operácia mi úplne zmenila kvalitu života "

„V NeoVízii som si stále musel opakovať – Takto by mal vyzerať svet. Zažil som tu obrovskú súhru, profesionalitu a a spoznal skvelý kolektív odborníkov. Každý člen tímu vás prekvapí dokonalou profesionalitou a úprimným ľudským úsmevom. Som šťastný,, že som aj na vlastných očiach mohol spoznať výnimočné chirurgické a ľudské schopnosti primára MUDr. Radovana Piovarčiho. Cítite z neho absolútnu vyrovnanosť, profesionalitu, človečinu, dokáže vás jediným pohľadom upokojiť.

Na odstránenie mojich dioptrií na čítanie aj do diaľky pomocou trifokálnych šošoviek PanOptix a metódy PRELEX som sa odhodlával dlho. Nevidel som čítať esemsky a e-maily na mobile, nevidel som do diaľky ani na strednú vzdialenosť. Problém s videním som mal prakticky na každú vzdialenosť. Okuliare mi otravovali život v každom smere.

Počas operácie som necítil žiadnu bolesť, celý zákrok by bez problémov zvládlo aj malé dieťa. Ak by som si mal vybrať medzi zubárom a operáciou očí dnes, jednoznačne by som išiel na zákrok. Už ráno po operácii som videl prvý raz po rokoch úplne na všetko. Operácia už deň po zákroku predbehla všetky moje očakávania. Už dnes viem, že operácia mi úplne zmenila kvalitu života.“

 

Obľúbenému moderátorovi sme pomocou trifokálnych šošoviek PanOptix od Alcon a metódy PRELEX odstránili dioptrie na čítanie aj do diaľky už do konca života. Primár Piovarči vykonal operáciu šetrným femtosekundovým laserom LenSx, vďaka čomu nepoužil skalpel ani ostrá nástroje.

 

Celý príbeh  V. Rozborila nájdete TU