Spokojnosť pacientov:
Ktorý zákrok je pre mňa vhodný Koľko ma bude zákrok stáť? Koľko ušetrím s laserovou operáciou Chcel by som sa objednať

Bruno Kerhoni
tréner bojových umení zo Srbska

"Zrazu mi skrásnel celý svet."

Vysoký astigmatizmus mu srbskí chirurgovia operovať odmietli. „Vďaka operácii v NeoVízii sa mi ľahšie žije, športuje, šoféruje, pracuje,“ prezrádza tréner bojových umení Bruno Kerhoni zo Srbska.

„Veľmi som sa bál, bez okuliarov som vôbec nič nevidel. Teraz, niekoľko týždňov od operácie spoznávam nový svet. Je úžasné konečne vidieť svet a motivovať všetkých, ktorí nad odstránením dioptrií stále váhajú,“  prezrádza mladý sympatický športovec s albánskymi koreňmi. Plynule ovláda 5 jazykov, ktorých učenie mu vraj išlo rýchlo.

„Pred dvanástimi rokmi som  prvý krát navštívil očného lekára. Operáciu mi pri mojich + 5.5 sférických dioptriách a – 6.5 cylindroch vyhovorili. V Srbsku som nenašiel  kliniku, ktorá by ma komplikovaných zmiešaných dioptrií dokázala zbaviť.“

„Na NeoVíziu a jej chirurgov som čítal mnoho pozitívnych správ, takže už pred návštevou kliniky som sa prestal báť. Zo všetkých ´svetových ´možností vyhrala NeoVízia.“

Bruno po zákroku nešetrí chválou a už si nedokáže predstaviť svoje každodenné fungovanie s dioptriami. "Ľahšie sa mi žije, športuje, šoféruje, pracuje. Cítim sa fantasticky!"

Celý príbeh úspešného športovca nájdete TU

 

Zobraziť podľa vady

Zobrazit podľa skupin


Ušetrite čas aj peniaze! Potrebujete sa opýtať, objednať alebo sa poradiť? Zanechajte nám svoj ​​kontakt a my vám zavoláme späť.

Zavolajte mi naspäť Česká verzia stránok

icocs icopl icoen icode