Objednajte sa Opýtajte sa

Nina Urukovičová
psychologička a trénerka

NeoLASIK / NeoLASIK HD - Očná klinika Neovizia

"„Stále som sa obzerala okolo seba a sledovala, aké detaily a ako ďaleko dokážem dovidieť. Ďaleko."

S mínus šesť dioptriami som doslova hádala, kto ide na ulici oproti mne, aký má účes a kde v priestoroch tváre má skryté oči. V sprche som si nedovidela ani na prsty na nohách,“ spomína dnes na nedávnu realitu ešte spred dvoch týždňov tohtoročná gymnazistka - maturantka Nina.

Oči som si trápila šošovkami, stále boli červené a kontaktné šošovky som si musela neustále vyberať.  Rozhodla som sa, že nebudem vyhadzovať peniaze von oknom za kontaktné šošovky. Radšej teraz podstúpim laserový zákrok a budem mať dokonalý zrak na celý život,“ prezrádza šikovná maturantka.  

Stužková s dokonalými očami

„Som vegetariánka a po maturite chcem pokračovať v štúdiách psychológie. Už o pár mesiacov túžim rozbehnúť osobné trénerstvo.“ Rýchle rozhodnutie podstúpiť vyšetrenie aj operáciu ešte teraz v decembri spôsobila blížiaca sa stužková. „Nechcela som na ňu ísť v okuliaroch alebo svoje oči v šošovkách." 

„Večer, v deň operácie,som sa stále obzerala okolo seba a sledovala, aké detaily dokážem dovidieť. Celý svet vnímam už úplne inými, krajšími očami.