Objednajte sa Opýtajte sa

Alojz Havlík

LenSx – laserová operácia PRELEX - Očná klinika Neovizia

"Od roku 1992 som žil s dioptriami - 10 a -13 dioptrií, ale okuliare som nikdy nenosil. Prekážali mi pri manuálnej práci. edokážem opísať, ako mi operácia PRELEXom zmenila môj život. Prvý krát v živote vidím, do diaľky aj do blízka. Cítim sa ako úplne nový človek."

Verili by ste, že niekto môže fungovať bez okuliarov aj s -13 dioptriami? Pánovi Alojzovi Havlíkovi (43) okuliare prekážali pri práci. "Tak som ich radšej nenosil a postupne som si na takéto videnie zvykal. Problém som mal až v noci a za šera." V NeoVízii absolvoval presbyopickú výmenu šošovky PRELEX s následným dolaserovaním.
„Od roku 1992 som žil s dioptriami - 10 a -13 dioptrií a slabo som videl do diaľky. Okuliare mi však prekážali pri manuálnej práci, a tak som ich odložil a roky sa ich nedotkol. Zvykol som si. Problém som mával najmä v noci a za šera. Nedokážem opísať, ako mi operácia PRELEXom zmenila môj život. Prvý krát v živote vidím, do diaľky aj do blízka. Cítim sa ako úplne nový človek. Ďakujem veľmi pekne celému tímu."