Spokojnosť pacientov:
Ktorý zákrok je pre mňa vhodný Koľko ma bude zákrok stáť? Koľko ušetrím s laserovou operáciou Chcel by som sa objednať

Bez okuliarov na čítanie RAINDROP

Od NeoVízia prináša svetovú novinku: Raindrop – zbavíme vás okuliarov na čítanie!

Naši pacienti po operácií Raindrop

 

Potrebujete už okuliare na čítanie, obmedzujú vás však v každodenných činnostiach? Očná klinika NeoVízia prináša svojim pacientom unikátnu metódu Raindrop. Implantáciou maličkej šošovky v tvare dažďovej kvapky do rohovky pomocou femtosekundového laseru dokážeme zbaviť okuliarov na čítanie aj pacientov, u ktorých to doteraz možné nebolo.

 

Ako Raindrop funguje?

Miniatúrnu hydrogelovú šošovku s priemerom 2 milimetre a s hrúbkou 30 mikrometrov tvorí z 80 % voda. Raindrop je prvá šošovka, ktorú chirurg implantuje pod rohovkový flap vytvorený femtosekundovým laserom. Jemne a šetrne mení  zakrivenie rohovky, čím zaisťuje kvalitné videnie nablízko aj na strednú vzdialenosť – bez okuliarov na čítanie.

 

Pro koho je metoda vhodná?

Metóda je určená pre pacientov nad 45 rokov, ktorých trápi presbyopia – okuliare na čítanie s dioptriami od + 1.25 do + 2.75.

Unikátny zákrok, ktorý na odstránenie okuliarov na čítanie využívajú očné kliniky v USA, Francúzsku, v Nemecku, vo Veľkej Británii či v Španielsku ponúka Očná klinika NeoVízia už od mája 2014.

Raindrop veľmi dobre príjma očná rohovka aj ľudský organizmus. Šošovka je vyrobená z biokompatibilného materiálu a správa sa takmer ako vlastná rohovka. Prepúšťa až 100% kyslíka a všetky potrebné látky na výživu povrchu oka. Neovplyvňuje metabolizmus rohovky a nesopôsobuje rušivé svetelné fenomény,“ prezrádza MUDr. Miriam Záhorcová,  ktorá novú svetovú metódu prináša na Slovensko.

 

konzultace
Bez okuliarov na čítanie RAINDROP

Online objednávka
Ušetrite čas aj peniaze! Potrebujete sa opýtať, objednať alebo sa poradiť? Zanechajte nám svoj ​​kontakt a my vám zavoláme späť.

Zavolajte mi naspäť Česká verzia stránok

icocs icopl icoen icode