Spokojnosť pacientov:
Ktorý zákrok je pre mňa vhodný Koľko ma bude zákrok stáť? Koľko ušetrím s laserovou operáciou Chcel by som sa objednať

Andreas Scheifele
testovací šofér Mercedes

"Precíznosť niekoľkohodinového vyšetrenia ma ubezpečila, že som na najlepšom mieste a v najlepších rukách."

„V škole som nebol bohvieaký žiak. Na strednej sa mi známky neustále zhoršovali. Učiteľky boli už zo mňa nešťastné. Na koniec už videli jediné riešenie – poslali ma k očnému. Zistili sme, že moja neliečená vysoká krátkozrakosť bol príčinou všetkých problémov,“ spomína Andreas Scheifele z nemeckého Stuttgartu, ktorý v testuje technologickú stránku nových automobilov Mercedes.

Pri hodinách za volantom si každý deň uvedomoval, že zrak v perfektnom stave je nielen pre jeho život a prácu absolútne kľúčový. „Po dvoch - troch hodinách som vždy musel zastaviť, aby si moje oči oddýchli. Nevhodne skorigované dioptrie mi spôsobovali únavu. Od momentu, keď vojdete na našu kliniku sa o vás postará nemecky hovoriaca recepčná, nemecky hovoriace sestry a nemecky hovoriaca lekárka. Ďakujem za všetko mojej ošetrujúcej lekárke, MUDr. Petre Schreinerovej a primárovi MUDr. Radovanovi Piovarčimu.“

Prečítajte si celý príbeh A. Scheifeleho TU!

Zobraziť podľa vady

Zobrazit podľa skupin


Ušetrite čas aj peniaze! Potrebujete sa opýtať, objednať alebo sa poradiť? Zanechajte nám svoj ​​kontakt a my vám zavoláme späť.

Zavolajte mi naspäť Česká verzia stránok

icocs icopl icoen icode