Spokojnosť pacientov:
Ktorý zákrok je pre mňa vhodný Koľko ma bude zákrok stáť? Koľko ušetrím s laserovou operáciou Chcel by som sa objednať

Laserová operácia očí

Rozhodnutie zbaviť sa okuliarov či vážneho očného problému je výnimočne dôležitá vec. Správne zvolený zákrok vykonaný špičkovou technológiou a rukou skúseného chirurga vám dokáže dať viac ako dokonalý zrak. Pozitívne vám zmení život od základov.

Laserová operácia očí - bezpečná a bezbolestná s doživotnou zárukou. Príďte a presvedčte sa!

,,Dajte nám pár minút a my vám dáme nový svet."

 

Sprievodca laserovou operáciou očí

Nechajte si ZADARMO na váš e-mail zaslať návodného sprievodcu laserovou operáciou očí od NeoVízie. Zadajte email alebo stiahnite na www.neosmile.sk.

 

Prečo by ste mali podstúpiť operáciu v NeoVízii?

Milujeme svoju prácu: Všetko na našej klinike robíme s maximálnou odbornosťou, profesionalitou, nasadením, presvedčením, no najmä s nadšením.

 

Prinášame už 3. generáciu laserových zákrokov: Po prvých dvoch generáciách laserových zákrokov tím NeoVízie ako prvý prináša na Slovensko už 3. generáciu laserových zákrokov. SMILE je jediná metóda, pri ktorej oční chirurgovia pracujú bez bolesti a bez rezu. Operáciu vykonáva šetrný studený femtosekundový laser, ktorý ako jediný nepáli rohovku. Už na druhý deň po zákroku môžete opäť pracovať ,o 7 dní si užívať všetky letné aktivity vrátane športu, tréningov a plávania. Väčšina očných kliník ponúka pacientom odstránenie dioptrií iba pomocou metód 1. a 2. generácie. V NeoVízii vám ponúkame to najšetrnejšie, čo po desaťročiach vývoja očná chirurgia prináša.   

 

Máme najväčšie skúsenosti s femtosekundovým laserom: Bezbolestné laserové operácie s použitím femtosekundového laseru sme v roku 2010 priniesli na Slovensko ako prvá očná klinika. Primár MUDr. Radovan Piovarči je prvým slovenským očným chirurgom, ktorý odstraňuje dioptrie femtolaserom. MUDr. Adriana Smorádková a MUDr. Miriam Záhorcová sú prvé ženy – chirurgičky, ktoré pokračujú v jeho šľapajách.

 

Tím NeoVízie zbavuje pomocou femtolaseru najviac slovenských pacientov: Vieme pomôcť až 9 z 10 pacientom.

 

Inovácie sú našim záväzkom: Je pre nás záväzok profesionálnej cti,  priniesť na Slovensko každú špičkovú overenú metódu, ktorá zdokonalí prácu chirurga a prinesie nové výhody našim pacientom.

 

Ako prví sme na Slovensko priniesli operácie dioptrií: Femtosekundovým laserom NeoSMILE 3DNeoLASIK HD, operácie sivého zákalu femtosekundovým laserom LenSx a implantácie rohovkových Keraringov femtosekundovým laserom, implantáciu fakických vnútroočných šošoviek Cachet a ICL Visian Staar, operácie PRELEX a  operácie Raindrop.

 

Máme 170 000 spokojných pacientov: K októbru 2013 sme na našich klinikách v Bratislave, v Brne, v Prahe a v Českom Tešíne ošetrili 170 000 pacientov. Vykonali sme 40 000 očných chirurgických zákrokov. Naši lekári patria k špičke slovenskej a českej očnej chirurgie.

 

Veríme tomu, čo robíme: V NeoVízii sa o vás postará profesionálny tím, ktorý zažil laserové odstránenie dioptrií femtoLASIKom na vlastné oči. U nás veríme tomu, čo robíme. Na našich klinikách v Bratislave, v Brne, v Prahe a v Českom Tešíne podstúpilo laserovú metódu už viac ako 20 z nás - lekári, optometristi, sestry, recepčné. Jedným z nás je aj primár NeoVízie MUDr. Radovan Piovarči. „Je to pre mňa obrovská pomôcka. Pacienti sa ma pýtajú na detaily, na ktoré by som im iba ako chirurg nedokázal odpovedať. Vďaka laserovej operácii im viem aj z pohľadu pacienta presne opísať, čo budú počas zákroku cítiť a upokojiť ich, ak majú strach."

 

 

160-členný česko-slovenský tím: Očná klinika NeoVízia Bratislava vznikla ako tretie očné pracovisko. Na našich sesterských očných klinikách NeoVízia Bratislava, NeoVize Brno, NeoVize Český Tešín, DuoVize Praha, Oční centrum Praha, Detské očné centrum Kukátko sa o našich pacientov stará 160 členný profesionálny tím sestier, optometristov a lekárov.

 

20 ročná tradícia: Očná klinika NeoVízia vznikla v roku 2010 ako tretie sesterské pracovisko očných kliník NeoVize Brno a DuoVize Praha. Naša činnosť však nadväzuje na skúsenosti lekárskeho riaditeľa a spoluzakladateľa našich kliník MUDr. Josefa Hycla, CSc., jedného zo zakladateľom česko-slovenskej laserovej a vnútroočnej chirurgie, ktorej sa venoval už od roku 1993. MUDr. Hycl bol prvým lekárom v Českej republike, ktorý vykonal laserovú korekciu zraku pomocou femtosekundového laseru (Londýn, apríl 2006) a zaviedol do rutinného používania femtosekundový laser Zeiss VisuMax (9/2008). Ako prvý v ČR vykonal laserovú operáciu dioptrií u dieťaťa metódou LASIK (2006) a pomocou femtosekundového laseru (NeoLASIK HD, Brno, 10/2009).

 

´Ušijeme ´ vám operáciu presne na mieru: Žiadna technika nie je univerzálne vhodná pre všetkých. Ak klinika ponúka iba jedinú (napríklad povrchovú metódu), časť pacientov odlaseruje nesprávne. Len chirurgovia, ktorí majú k dispozícii dve či tri odlišné laserové metódy, dokážu pacientovi ušiť zákrok presne na mieru. NeoVízia je jedinou slovenskou klinikou, ktorá vykonáva všetky svetové laserové postupy.

 

Naše ceny zahŕňajú kompletnú ročnú pooperačnú starostlivosť: Celý rok od vášho operačného zákroku chceme mať istotu, že dostanete tú najlepšiu starostlivosť. Všetky očné kontroly počas 12 mesiacov od operácie máte zahrnuté v cene zákroku. Nedoplácate za ne nič navyše.

 

Vykonávame laserové aj vnútroočné zákroky: V mnohých prípadoch je pre pacienta vhodnejšia implantácia vnútroočných šošoviek. Dioptrie nad – 13 neodstráni žiadna laserová metóda. Len vnútroočné postupy vás dokážu zbaviť prakticky akýchkoľvek vysokých plusových či mínusových dioptrií, vrátane astigmatizmu.

 

Precízne 3-hodinové vyšetrenie nerobíme nikdy v operačný deň: Z lekárskeho hľadiska je neprípustné, aby pacient podstúpil vyšetrenie aj laserový zákrok v ten istý deň. Štandardom je 48 hodinové rozpätie. Aby vás lekár vyšetril skutočne precízne, potrebuje sa vám do očí pozrieť v takzvanej mydriáze a v cykloplégii.

 

99% našich pacientov by nás odporučilo svojim najbližším: V internom prieskume sme dostali spätnú väzbu, ktorú si nesmierne vážime. 99% pacientov, ktorí nám prejavili dôveru a podstúpili operačný zákrok na našej klinike, by nás odporučilo svojim najbližším priateľom a rodine. Ďakujeme. 

 

100% našich pacientov má pocit, že sa nás môže čokoľvek opýtať: Rozprávame sa s vami všetkými komunikačnými kanálmi. Keď ide o zdravie, vieme, aké je dôležité môcť sa na všetko opýtať a dostať uspokojujúcu odpoveď. Každý člen nášho tímu je pripravený zodpovedať vám akúkoľvek otázku. Mnohí z nás podstúpili v NeoVízii aj operačný zákrok, dokážeme vám tak operácie priblížiť aj z pohľadu pacienta. V internom prieskume, ktorého sa zúčastnili pacienti našej kliniky, 100% z nich uviedlo, že sa u nás môžu na čokoľvek opýtať. 

 

Pacientom pozitívne meníme životy: ´Nové´ oči dávajú našim pacientom oveľa viac ako len dokonalý zrak – novú slobodu, samostatnosť, istotu. A ešte niečo navyše. 94% našich pacientov po laserovom odstránení dioptrií zaznamenáva pozitívne zmeny v osobnom aj v pracovnom živote. 84% pacientov s novými očami má viac sebavedomia, 84% zaznamenáva nové zmeny aj v osobnom živote.

 

Ako prví sme zaviedli doživotnú záruku na laserové operácie bez doplatku: V NeoVízii natoľko veríme kvalite svojej práce, že vám na ňu pri zákroku NeoLASIK HD dávame bezplatne doživotnú záruku. Pokiaľ bude v priebehu vášho života nutné doladiť dioptrický stav vašich očí ďalším laserovým zákrokom, Očná klinika NeoVízia vám poskytne tento zákrok zdarma na vlastné náklady.

 

 

 

Laserová operácia očí

Online objednávka
Ušetrite čas aj peniaze! Potrebujete sa opýtať, objednať alebo sa poradiť? Zanechajte nám svoj ​​kontakt a my vám zavoláme späť.

Zavolajte mi naspäť Česká verzia stránok