Spokojnosť pacientov:
Ktorý zákrok je pre mňa vhodný Koľko ma bude zákrok stáť? Koľko ušetrím s laserovou operáciou Chcel by som sa objednať

Laserová operácia očí

Dajte nám pár minút a my vám dáme nový svet.

Rozhodnutiu zbaviť sa okuliarov, či vážneho očného problému, je potrebné prikladať dostatočnú dôležitosť. Operácia očí vykonaná špičkovou technológiou a rukou skúseného chirurga vám dokáže dať viac ako dokonalý zrak. Zmení vám život od základov!

 

  

Prečo by ste mali podstúpiť operáciu v NeoVízii?

Veríme tomu, čo robíme. Na našich klinikách v Bratislave, v Brne, v Prahe a v Českom Tešíne podstúpilo laserovú metódu už viac ako 40 našich kolegov. Jedným z nich je aj primár NeoVízie MUDr. Radovan Piovarči. „Je to pre mňa obrovská pomôcka. Pacienti sa ma pýtajú na detaily, na ktoré by som im iba ako chirurg nedokázal odpovedať. Vďaka laserovej operácii im viem aj z pohľadu pacienta presne opísať, čo budú počas zákroku cítiť a upokojiť ich, ak majú strach."

Máme najdlhšie skúsenosti s femtosekundovým laserom. Primár MUDr. Radovan Piovarči je prvým slovenským očným chirurgom, ktorý od roku 2010 odstraňuje dioptrie použitím femtosekundového laseru. MUDr. Adriana Smorádková a MUDr. Miriam Záhorcová sú prvé ženy – chirurgičky, ktoré pokračujú v jeho šľapajách.

Laserové operácie očí u nás podstúpilo už 180 000 spokojných pacientov. Ku koncu roka 2016 sme na našich klinikách v Bratislave, v Brne, v Prahe a v Českom Tešíne vykonali 70 000 operácií očí. Naši lekári patria k špičke slovenskej a českej očnej chirurgie.

99% našich pacientov nás odporúča svojim najbližším, priateľom a známym. Výsledky nášho interného prieskumu preukázali, že až 99 % našich spokojných pacientov nás odporúča svojej rodine a známym. 

Prinášame už 3. generáciu laserových zákrokov.  V NeoVízii vám ponúkame najšetrnejšie a najmodernejšie očné operácie, ktoré očná chirurgia umožňuje. 

Inovácie sú našim záväzkom. Je pre nás záväzok profesionálnej cti,  priniesť na Slovensko každú špičkovú overenú metódu, ktorá zdokonalí prácu chirurga a prinesie nové výhody našim pacientom.

Ako prví sme zaviedli doživotnú záruku na laserové operácie NeoLASIK HD a NeoSMILE 3D

Určíme vám operáciu presne na mieru. Žiadna technika nie je univerzálne vhodná pre všetkých. NeoVízia je jedinou slovenskou klinikou, ktorá vykonáva všetky svetové laserové postupy.

Laserová operácia očí v NeoVízii zahŕňa precízne vstupné vyšetrenie, ktoré trvá 3-4 hodiny. Sme maximalisti - počas vyšetrenia hodnotíme desiatky parametrov. Podľa najprísnejších svetových štandardov nikdy nevykonávame vyšetrenie a operáciu v jeden deň.

100% našich pacientov má pocit, že sa nás môže čokoľvek opýtať. Rozprávame sa s vami všetkými komunikačnými kanálmi a každý člen nášho tímu je pripravený zodpovedať vám akúkoľvek otázku.  

Pacientom pozitívne meníme život. "Nové" oči dávajú našim pacientom oveľa viac ako len dokonalý zrak – novú slobodu, samostatnosť, istotu. A ešte niečo navyše. 94% našich pacientov po laserovom odstránení dioptrií zaznamenáva pozitívne zmeny v osobnom aj v pracovnom živote. 84% pacientov s novými očami má viac sebavedomia, 84% zaznamenáva nové zmeny aj v osobnom živote.

Milujeme svoju prácu. Všetko na našej klinike robíme s maximálnou odbornosťou, profesionalitou, nasadením, presvedčením, no najmä s nadšením. 

   

Sprievodca laserovou operáciou očí

Chcete sa dozvedieť viac informácii o laserovej operácii očí? Nechajte si ZADARMO na váš e-mail zaslať sprievodcu laserovou operáciou očí od NeoVízie. Zadajte email alebo stiahnite na www.neosmile.sk.

 

Laserová operácia očí

Online objednávka
Ušetrite čas aj peniaze! Potrebujete sa opýtať, objednať alebo sa poradiť? Zanechajte nám svoj ​​kontakt a my vám zavoláme späť.

Zavolajte mi naspäť Česká verzia stránok