Spokojnosť pacientov:
Ktorý zákrok je pre mňa vhodný Koľko ma bude zákrok stáť? Koľko ušetrím s laserovou operáciou Chcel by som sa objednať

Laserová operácia očí

Rozhodnutiu zbaviť sa okuliarov, či vážneho očného problému, je potrebné prikladať dostatočnú dôležitosť. Správne zvolený zákrok vykonaný špičkovou technológiou a rukou skúseného chirurga vám dokáže dať viac ako dokonalý zrak. Zmení vám život od základov. 

Laserová operácia očí - bezpečná a bezbolestná s doživotnou zárukou. Príďte a presvedčte sa!

,,Dajte nám pár minút a my vám dáme nový svet."

 

Sprievodca laserovou operáciou očí

Chcete sa dozvedieť viac informácii o laserovej operácii očí? Nechajte si ZADARMO na váš e-mail zaslať sprievodcu laserovou operáciou očí od NeoVízie. Zadajte email alebo stiahnite na www.neosmile.sk.

 

Prečo by ste mali podstúpiť operáciu v NeoVízii?

Milujeme svoju prácu. Všetko na našej klinike robíme s maximálnou odbornosťou, profesionalitou, nasadením, presvedčením, no najmä s nadšením.

 

Prinášame už 3. generáciu laserových zákrokov. V NeoVízii vám ponúkame to najšetrnejšie, čo po desaťročiach vývoja očná chirurgia prináša. Po prvých dvoch generáciách laserových zákrokov tím NeoVízie ako prvý prináša na Slovensko už 3. generáciu laserových zákrokov. SMILE je jediná metóda, pri ktorej oční chirurgovia pracujú bez bolesti a bez rezu. 

 

Máme najdlhšie skúsenosti s femtosekundovým laserom. Bezbolestné laserové operácie s použitím femtosekundového laseru sme v roku 2010 priniesli na Slovensko ako prvá očná klinika. Primár MUDr. Radovan Piovarči je prvým slovenským očným chirurgom, ktorý odstraňuje dioptrie femtolaserom. MUDr. Adriana Smorádková a MUDr. Miriam Záhorcová sú prvé ženy – chirurgičky, ktoré pokračujú v jeho šľapajách.

 

Inovácie sú našim záväzkom. Je pre nás záväzok profesionálnej cti,  priniesť na Slovensko každú špičkovú overenú metódu, ktorá zdokonalí prácu chirurga a prinesie nové výhody našim pacientom.

  

Máme už 180 000 spokojných pacientov. Ku koncu roka 2016 sme na našich klinikách v Bratislave, v Brne, v Prahe a v Českom Tešíne vykonali 70 000 operácií očí. Naši lekári patria k špičke slovenskej a českej očnej chirurgie.

 

Veríme tomu, čo robíme: V NeoVízii sa o vás postará profesionálny tím, ktorý zažil laserové odstránenie dioptrií femtoLASIKom na vlastné oči. U nás veríme tomu, čo robíme. Na klinikách v Bratislave, v Brne, v Prahe a v Českom Tešíne podstúpilo laserovú metódu už viac ako 40 našich kolegov. Jedným z nich je aj primár NeoVízie MUDr. Radovan Piovarči. „Je to pre mňa obrovská pomôcka. Pacienti sa ma pýtajú na detaily, na ktoré by som im iba ako chirurg nedokázal odpovedať. Vďaka laserovej operácii im viem aj z pohľadu pacienta presne opísať, čo budú počas zákroku cítiť a upokojiť ich, ak majú strach."

 

 

Určíme vám operáciu presne na mieru. Žiadna technika nie je univerzálne vhodná pre všetkých. Ak klinika ponúka iba jedinú (napríklad povrchovú metódu), časť pacientov odlaseruje nesprávne. Len chirurgovia, ktorí majú k dispozícii dve či tri odlišné laserové metódy, dokážu pacientovi ušiť zákrok presne na mieru. NeoVízia je jedinou slovenskou klinikou, ktorá vykonáva všetky svetové laserové postupy.

 

Postaráme sa o vás po celý rok. Celý rok od vášho operačného zákroku chceme mať istotu, že dostanete tú najlepšiu starostlivosť. Všetky očné kontroly počas 12 mesiacov od operácie máte zahrnuté v cene zákroku. 

 

Precízne 3-hodinové vyšetrenie nerobíme nikdy v operačný deň: Z lekárskeho hľadiska je neprípustné, aby pacient podstúpil vyšetrenie aj laserový zákrok v ten istý deň. Štandardom je 48 hodinové rozpätie. Aby vás lekár vyšetril skutočne precízne, potrebuje sa vám do očí pozrieť v takzvanej mydriáze a v cykloplégii.

 

99% našich pacientov nás odporúča svojim najbližším, priateľom a známym. Výsledky nášho interného prieskumu preukázali, že až 99 % našich spokojných pacientov nás odporúča svojej rodine a známym. 

 

100% našich pacientov má pocit, že sa nás môže čokoľvek opýtať: Rozprávame sa s vami všetkými komunikačnými kanálmi. Keď ide o zdravie, vieme, aké je dôležité môcť sa na všetko opýtať a dostať uspokojujúcu odpoveď. Každý člen nášho tímu je pripravený zodpovedať vám akúkoľvek otázku. Mnohí z nás podstúpili v NeoVízii aj operačný zákrok, dokážeme vám tak operácie priblížiť aj z pohľadu pacienta. V internom prieskume, ktorého sa zúčastnili pacienti našej kliniky, 100% z nich uviedlo, že sa u nás môžu na čokoľvek opýtať. 

 

Pacientom pozitívne meníme životy: ´Nové´ oči dávajú našim pacientom oveľa viac ako len dokonalý zrak – novú slobodu, samostatnosť, istotu. A ešte niečo navyše. 94% našich pacientov po laserovom odstránení dioptrií zaznamenáva pozitívne zmeny v osobnom aj v pracovnom živote. 84% pacientov s novými očami má viac sebavedomia, 84% zaznamenáva nové zmeny aj v osobnom živote.

 

Ako prví sme zaviedli doživotnú záruku na laserové operácie bez doplatku: V NeoVízii natoľko veríme kvalite svojej práce, že vám na ňu pri zákroku NeoLASIK HD dávame bezplatne doživotnú záruku. Pokiaľ bude v priebehu vášho života nutné doladiť dioptrický stav vašich očí ďalším laserovým zákrokom, Očná klinika NeoVízia vám poskytne tento zákrok zdarma na vlastné náklady.

 

 

 

Laserová operácia očí

Online objednávka
Ušetrite čas aj peniaze! Potrebujete sa opýtať, objednať alebo sa poradiť? Zanechajte nám svoj ​​kontakt a my vám zavoláme späť.

Zavolajte mi naspäť Česká verzia stránok