Spokojnosť pacientov:
Ktorý zákrok je pre mňa vhodný Koľko ma bude zákrok stáť? Koľko ušetrím s laserovou operáciou Chcel by som sa objednať

Operácie sivého zákalu

V NeoVízii dostanete skutočne BEZPLATNE to, za čo inde musíte doplácať.

 

OPERÁCIE BEZ DOPLATKU

 

OPERÁCIE BEZ ČAKANIA

Na vyšetrenia pred operáciou sivého zákalu ani chirurgický zákrok v NeoVízii skutočne nečakáte.

 

CHCETE VIAC?

 

 

Operácia sivého zákalu - bezpečne - vysokokvalitné vnútroočné šošovky. Bez doplatkov. Aj nadštandardné operácie sivého zákalu

„Pozisťujte si na viacerých očných klinikách, čo všetko je skutočne ´zadarmo´ a za čo už musíte doplácať. Niektoré ponúkajú zákrok ´zadarmo ´, no za všetky typy šošoviek však platíte.

U nás pacient za zákrok, monofokálnu šošovku ani pooperačné kontroly nedopláca nič,“ hovorí primár očnej kliniky v bratislavskej Petržalke MUDr. Radovan Piovarči.

Sivý zákal postihuje viac než 70% osôb starších ako 70 rokov. Operácia sivého zákalu je najčastejším operačným zákrokom u pacientov nad 60 rokov.

Ide o 15 - minútový bezbolestný výkon jednodňovej chirurgie. Počas zákroku chirurg šetrne odstráni zakalenú vnútroočnú šošovku a nahradí ju novou umelou. Operácia aj hojenie je bezbolestné.

V NeoVízii si môžete byť istí, že každá implantovaná vnútroočná šošovka je vyrobená z vysoko kvalitného európskeho prémiového materiálu, ktorý zaručí dlhodobé kvalitné videnie.Peter Kocian - Očná klinika NeoVízia Bratislava

Každý náš pacient dostáva najkvalitnejšiu vnútroočnú šošovku na trhu. 98% pacientom implantujeme vnútroočné šošovky AcrySof® so žltým filtrom chrániacim sietnicu. Implantujeme kvalitné nemecké vnútroočné šošovky od výrobcov Carl Zeiss, Oculentis alebo švajčiarske Staar Surgical. Bojujeme proti druhotriednym materiálom a šošovkám vyrobeným v Ázii, ktoré kvalitou nespĺňajú všetky najprísnejšie požiadavky kvality.“

Petr Kocian, riaditeľ Očnej kliniky NeoVízia

 

 

Odporučenie na operáciu od očného lekára nie je nutné. U nás sa nemusíte báť dlhej čakacej doby. Operácie vykonávame v krátkych termínoch.

Máte otázky? Zavolajte nám alebo nám napíšte. Naše odborne vyškolené recepčné vám radi odpovedia na vaše otázky .

Zoznámte sa taktiež so skúsenosťami našich pacientov, ktorí už operáciu sivého zákalu u nás podstúpili.

 

Zaslúžilá Po operácii sa mi celkom rozjasnili oči. Je obdivuhodné, aké zázraky dnes dokážu robiť oční lekári (80): "Po operácii sivého zákalu som o 30 rokov omladla"

„Po operácii sa mi celkom rozjasnili oči. Je obdivuhodné, aké zázraky dnes dokážu robiť oční lekári,“ hovorí o operácii sivého zákalu v NeoVízii zaslúžila slovenská umelkyňa, kráľovná slovenského folklóru a držiteľka Krištáľového krídla za celoživotné krídlo, speváčka Darinka Laščiaková (80).

 

 

 

 

Prečítajte si príbeh operácie sivého zákalu Darinky Laščiakovej.


Operácie sivého zákalu

Online objednávka
Ušetrite čas aj peniaze! Potrebujete sa opýtať, objednať alebo sa poradiť? Zanechajte nám svoj ​​kontakt a my vám zavoláme späť.

Zavolajte mi naspäť Česká verzia stránok