Spokojnosť pacientov:
Ktorý zákrok je pre mňa vhodný Koľko ma bude zákrok stáť? Koľko ušetrím s laserovou operáciou Chcel by som sa objednať

Operácia sivého zákalu bez doplatku

V NeoVízii môžete podstúpiť operáciu sivého zákalu ÚPLNE BEZ DOPLATKU. 

Získate kvalitu a starostlivosť na svetovej úrovni, za ktorú by ste na iných klinikách museli doplácať. Odporučenie k operácií od očného lekára nie je nutné. U nás sa nemusíte báť dlhej čakacej doby, operácie vykonávame v krátkych termínoch. 

Pri operácií šedého zákalu chirurg z oka odstráni zakalenú šošovku a nahradí ju novou umelou vnútroočnou šošovkou. Výsledné videnie význame ovplyvňuje práca operatéra, ale aj kvalita vnútroočnej šošovky.

 Pani Mária Rozborilová, mama známeho moderátora Vila Rozborila, s tímom a primárom NeoVízie, MUDr. Radovanom Piovarčim, ktorý ju zbavil sivého zákalu. Prečítajte si jej príbeh a dôvod, prečo do NeoVízie prišla o päť minút dvanásť.

 

PÝTAJTE SA, akú šošovku budete mať v oku!

Sietnicu oka je potrebné starostlivo chrániť, najmä po operácií sivého zákalu.

Prirodzená šošovka v ľudskom oku funguje ako šošovka vo fotoaparáte - zaisťuje správne premietanie obrazu na sietnicu. Navyše, chráni sietnicu pred nebezpečnými zložkami denného svetla, ktoré by ju mohli poškodiť. Keď sa však prirodzená šošovka musí z oka kvôli sivému zákalu vybrať, je potrebné ju nahradiť kvalitnou šošovkou, ktorá zaistí podobnú ochranu sietnice.

V NeoVízii vám do oka implantujeme vnútroočnú šošovku americkej spoločnosti Alcon® - AcrySof® Natural, ktoré patria k tomu najlepšiemu, čo má oftalmológia v súčasnosti k dispozícií. Celosveto bolo implantovaných viac ako 60 miliónov vnútroočných šošoviek AcrySof®.  

Žltá šošovka AcrySof® Natural je vysoko kvalitná vnútroočná šošovka obsahujúca filter, ktorý zachytí nebezpečné zložky denného svetla, ktoré poškodzujú sietnicu. Je vyrobená zo stabilného hydrofóbneho materiálu, ktorý zaisťuje jej čírosť a stabilitu v oku.

 

Výhody žltej šošovky AcrySof® Natural

Žltá šošovka Alcon chráni sietnicu - Sivý zákal - operácia

 

 

Pri operácii chirurg použije mikrorez 2,2mm a vaše oko sa veľmi rýchlo zahojí bez akéhokoľvek šitia a stehov. Pretože dobre poznáme krehkosť a citlivosť vnútroočných štruktúr, používame pri operácií nadštandardný operačný gél, ktorý oko zvnútra počas operácie chráni. A to všetko úplne bez doplatku.

V NeoVízii si môžete byť istí, že všetky vnútroočné šošovky pochádzajú od renomovaných výrobcov z USA a Európy. Dodávatelia našich vnútroočných šošoviek sú firmy Alcon Pharmaceuticals, Carl Zeiss a dalšie. 

 

Zoznámte sa tiež so skúsenosťami našich pacientov, ktorí už operáciu sivého zákalu u nás podstúpili. 

 

Sprievodca operácií sivého zákalu

Nechajte si ZADARMO na váš e-mail zaslať sprievodcu operáciou šedého zákalu od NeoVízie. Zadajte email alebo stiahnite na www.sivyzakallaserom.sk 

konzultace
Operácie sivého zákalu

Online objednávka
Ušetrite čas aj peniaze! Potrebujete sa opýtať, objednať alebo sa poradiť? Zanechajte nám svoj ​​kontakt a my vám zavoláme späť.

Zavolajte mi naspäť Česká verzia stránok

icocs icopl icoen icode