Spokojnosť pacientov:
Ktorý zákrok je pre mňa vhodný Koľko ma bude zákrok stáť? Koľko ušetrím s laserovou operáciou Chcel by som sa objednať

NeoVízia Poprad

Očná klinika NeoVízia Poprad, je súkromná očná klinika, ktorá udáva trend v bezbolestných operáciách očí na Slovensku. Vznikla ako sesterská pobočka Očnej kliniky NeoVízia Bratislava, a zároveň ako ôsma očná klinika v sieti očných kliník NeoVize Group.

Špecializujeme sa na:

 

„Do Popradu prenášame celý model fungovania a rokmi nadobudnuté skúsenosti bratislavskej NeoVízie. Na našej popradskej pobočke majú pacienti k dispozícií najmodernejšie diagnostické vybavenie. Klinika má dostatočné kapacity postarať sa o všetkých pacientov, ktorí potrebujú akýkoľvek typ očného – preventívneho, kontrolného či špecializovaného vyšetrenia, vrátane diagnostiky ochorení sietnice,“ hovorí vedúca lekárka popradského tímu MUDr. Lucia Sonntag.

Prečítajte si viac o Očnej klinike NeoVízia v Poprade. 

 

Popradský tím NeoVízie pod vedením MUDr. Lucie Sonntag

 Náš popradský tím pod vedením MUDr. Lucie Sonntag

 

Chcete sa objednať?

Doporučenie na vyšetrenie či k operácii od očného lekára nie je potrebné. U nás sa nemusíte obávať dlhých čakacích lehôt. Operácie vykonávame v krátkych termínoch.

Objednajte sa na vyšetrenie vyplnením ONLINE objednávky, telefonicky: +421 523 219 944 alebo e-mailom: poprad@neovizia.sk

 

Sprievodca operáciou sivého zákalu na stiahnutie zdarma

Nechajte si ZDARMA na váš e-mail zaslať návodného sprievodcu operáciou sivého zákalu od NeoVízie. Zadajte váš email nižšie alebo si ho stiahnite cez web www.sivyzakallaserom.sk

 

konzultace

Online objednávka
Ušetrite čas aj peniaze! Potrebujete sa opýtať, objednať alebo sa poradiť? Zanechajte nám svoj ​​kontakt a my vám zavoláme späť.

Zavolajte mi naspäť Česká verzia stránok

icocs icopl icoen icode