Chcem sa objednať

NeoVízia Poprad

Očná klinika NeoVízia Poprad, je súkromná očná klinika, ktorá udáva trend v bezbolestných operáciách očí na Slovensku. Vznikla ako sesterská pobočka Očnej kliniky NeoVízia Bratislava a zároveň ako ôsma očná klinika v sieti očných kliník NeoVize Group.

Špecializujeme sa na:

„Do Popradu prenášame celý model fungovania a rokmi nadobudnuté skúsenosti bratislavskej NeoVízie. Na našej popradskej pobočke majú pacienti k dispozícií najmodernejšie diagnostické vybavenie. Klinika má dostatočné kapacity postarať sa o všetkých pacientov, ktorí potrebujú akýkoľvek typ očného – preventívneho, kontrolného či špecializovaného vyšetrenia, vrátane diagnostiky ochorení sietnice,“ hovorí vedúca lekárka popradského tímu MUDr. Lucia Sonntag.

Prečítajte si viac o Očnej klinike NeoVízia v Poprade. 

 MUDr. Juraj Bajaček, MUDr. Lucia Sonntag

 MUDr. Juraj Bajaček a MUDr. Lucia Sonntag sa postarajú o váš dokonalý zrak. 

 

Chcete sa objednať?

Doporučenie na vyšetrenie či k operácii od očného lekára nie je potrebné. U nás sa nemusíte obávať dlhých čakacích lehôt. Operácie vykonávame v krátkych termínoch.

Objednajte sa na vyšetrenie vyplnením ONLINE objednávky, telefonicky: +421 523 219 944 alebo e-mailom: poprad@neovizia.sk

Ako sa k nám dostanete:

Očná klinika NeoVízia / NeoVize Poprad
Dlhé hony 5268/9
OC Kriváň
058 01 Poprad

Sprievodca operáciou sivého zákalu na stiahnutie zdarma

Nechajte si ZDARMA na váš e-mail zaslať návodného sprievodcu operáciou sivého zákalu od NeoVízie. Zadajte váš email nižšie alebo si ho stiahnite cez web www.sivyzakallaserom.sk

 

konzultace