Chcem sa objednať

Braňo Párnický
fotograf

LenSx - laserová operácia sivého zákalu - Očná klinika Neovizia

"Začal mi nový, lepší život."

Svoje oči som zveril NeoVízii po neúspešných peripetiách pri liečbe očné choroby Retinitis Pigmentosa, ktorá mi bola diagnostikovaná spolu so sivým zákalom v roku 2014 iným lekárom.

S postupom liečby som nebol spokojný, pretože sa moje videnie len zhoršovalo. Psychicky som trpel a prestával veriť, že mám ešte nádej na lepší život. Potom som povedal dosť, toto nikam nevedie a objednal som sa do NeoVízie v Poprade. 

Braňo Párnický

Vzápätí som pochopil, ako je dôležité vybrať si správneho lekára. Podstúpil som veľmi podrobné vyšetrenie, ktoré trvalo vyše 2,5 hodiny. Napriek môjmu mladému veku mi bolo odporučené nečakať, až sivý zákal dozreje, ale odstrániť ho bez zbytočného odkladu. Veci nabrali spád. 

Braňo Párnický s tímom NeoVízie

Hneď som bol objednaný na operáciu a pán doktor Bajaček mi zakalenú šošovku nahradil umelou. Všetko prebehlo rýchlo a bez bolesti. Začal mi nový, lepší život. Často sa pýtam, prečo som do NeoVízie neprišiel skôr. 

Osobné posolstvo: Týmto by som chcel poslať odkaz všetkým, ktorým zistia sivý zákal a vypočujú si názor, že „sivý zákal eště nedozrel“, nech neváhajú to hneď riešiť. Je to fáma, mýtus, výmysel. Ja som kvôli tomu prišiel o 7 rokov lepšieho života. Podpísalo sa to na mojom osobnom i pracovnom živote. Ale teraz idem ďalej :).
Váš Braňo Párnický

https://instagram.com/beephotoshot?utm_medium=copy_link 

https://www.facebook.com/branislav.parnicky