Chcem sa objednať

Mirka

Vnútroočné fakické šošovky - Očná klinika Neovizia

"Radosť. Sloboda. Sebavedomie. To všetko mi dala NeoVízia. "

NeoVízia je naozaj dôkazom toho, že sny sa plnia a netreba sa ich vzdať. Mirka svoj život bez okuliarov nezažila od útleho detstva a podľa jej slov s tým bola zmierená. Uvedomovala si vžak to každodenné obmedzovanie, ktoré jej jej -7 a -6 dioptrie spôsobovali. Avšak túžba pozerať na svet bez sklíčok okuliarov bola čoraz väčšia. 

Mirka si vďaka našej MUDr. Lucii Sonntag, MUDr. Adriane Smorádkovej a primárovi MUDr. Radovanovi Piovarčimu mohla po 27 rokoch odložiť okuliare. "Svet som začala objavovať nanovo ako malé dieťa. Radosť. Slobotu a Sebavedomie, to všetko mi dala implantácia fakických šošoviek ICL a skvelý tím NeoVízie." 

Mirka svoje prvé vyšetrenie absolvovala v popradskej NeoVízii u MUDr. Lucii Sonntag. Tá ju však na základe výsledkov z precízneho vstupného vyšetrenia nepotešila. Mirka nebola vhodná na laserovú operáciu. Avšak, aj napriek tenkej rohovke, ktorú Mirka mala sme jej u nás vedeli pomôcť vďaka fakickým šošovkám ICL. Ďalšie vyšetrenie už podstúpila v bratislavskej NeoVízii u MUDr. Adriany Smorádkovej, ktorá jej dala zelenú na operačnú sálu k primárovi MUDr. Radovanovi Piovarčimu. "Samotná operácia bola veľmi príjemná. Ráno po operácii som mala sto chutí objať od radosti celú Bratislavu...ten pocit šťastia bol neopísateľný."

Mirke ďakujeme za dôveru a prajeme jej tie najkrajšie chvíľe s novým zrakom. Viac o jej pocitoch si môžete prečítať v rozhovore.