Chcem sa objednať

Anna Cupáková
mamička našej kolegyne

Sivý zákal - Očná klinika Neovizia

"Pred operáciou som videla 30%. Dnes konečne vidím svet opäť stopercentne na ostro. "

V NeoVízii veríme tomu, čo robíme. Bezbolestné operácie femtosekundovým laserom, ktoré ako prvý priniesol na Slovensko náš tím, podstúpili už desiatky z nás vrátane primára NeoVízie MUDr. Radovana Piovarčiho. Každý mesiac sa k nám pridávajú naši priatelia a príbuzní, ktorých zbavujeme dioptrií, sivého zákalu či kombinácie viacerých očných problémov.

Sivý zákal bez platenia

Bezplatnú operáciu sivého zákalu podstúpila aj mamička našej kolegyne Andrei Princovej, Anna Cupáková (73). Zákrok jej kompletne uhradila zdravotná poisťovňa. „Dlhšie som videla svet ako cez sklo či sivastú clonu. Dva roky som sa cítila nesvoja, nedokázala som rozoznať ostré kontúry. Milujem prechádzky v prírode a pohyb na čerstvom vzduchu, piatky a soboty pravidelne tancujem. Nedokonalý zrak mi komplikoval každý jeden deň,“ prekvapí energická optimistická dáma svojim životným entuziazmom.

Vnučka, dcéra, babička s novými očami

„V NeoVízii podstúpila odstránenie dioptrií metódou PRELEX moja céra Andrea a laserovú operáciu bezbolestným femtolaserom moja vnučka Bianca. Dôverovala som celému tímu, navyše som bola príjemne prekvapená, že kompletnú operáciu tu preplácajú všetky zdravotné poisťovne,“ vyratúva Anna Cupáková.

Ako sa cítila na operačnej sále? „Výborne, akoby nič, celý zákrok prebehol bez bolesti, všetci sa vynikajúco o mňa starali. Ďakujeme celému tímu kliniky. Pred operáciou som videla 30%. Dnes konečne vidím svet opäť stopercentne na ostro. “