Chcem sa objednať

Barbora
Erikova sestra

Vnútroočné fakické šošovky - Očná klinika Neovizia

"Vďaka novým šošovkám dnes vidím všetko parádne ostro, v minulosti som ani s najlepšími okuliarmi nedokázala nič v tejto kvalite takto prečítať"

Erikova sestra Barbora, ktorú trápili mínus sedmičky, nosila okuliare od malička. „Dávno som si na ne zvykla a nad operáciou som začala uvažovať len preto, že ma neustále otravoval brat. Dobiedzal, aby som sa rovnako ako on dioptrií zbavila, že mi operácia život neuveriteľne uľahčí. Priznávam, išli mi na nervy pri plávaní . Pri takých vysokých dioptriách som nevedela plávať bez nich a na kontaktné šošovky som si nezvykla,“ prezrádza Barbora, ktorej sme v NeoVízii kvôli príliš tenkej rohovke odporučili implantáciu fakických šošoviek ICL. Tie sú riešením pri problémoch tenkej rohovky a vysokých  dioptrických chýb.

Barbora sa rozhodla bleskovo. „Hoci som pôvodne uvažovala o laserovom zákroku bezbolestným femtosekundovým laserom, pri mojich tenkých rohovkách a vyšších dioptriách mi lekári odporučili implantáciu fakických šošoviek ICL. Rozhodla som sa bleskovo.  Pred operáciou prvého oka som bola nervózna.


Prečítajte si celý príbeh Barbory TU!