Chcem sa objednať

Mária Gemzová
učiteľka matematiky a angličtiny

NeoSMILE 3D - Očná klinika Neovizia

"V NeoVízii som spoznala zdravotnícke zariadenie, ktoré nám môžu všetci závidieť. Dostanete tu maximum, spravia pre vás oveľa viac, ako si vôbec dokážete predstaviť."

„V letnej súťaži s popradským OC MAX ma lákalo mnoho skvelých cien – najviac však nové oči a auto,“ smeje sa dnes učiteľka strednej odbornej školy Mária, ktorá sa pred žiakov po prvý krát postavila s dokonalými očami.

„Ešte mesiac dozadu som mala z operácie zmiešané pocity. Zrazu som však videla primára Piovarčiho v televízii a môj strach sa celkom rozplynul.  Dnes už doba neuveriteľne pokročila, všade čítam, že súčasné laserové zákroky pomocou femtosekundového lasera sú v porovnaní s excimerovými šetrné a bez akejkoľvek bolesti." 

Sympatická učiteľka matematiky a angličtiny Mária korigovala svoje mínus trojky okuliarmi. „Nosila som ich od malička, z estetického hľadiska mi neprekážali, vnímala som ich ako doplnok. Pred pol rokom  som sa rozhodla, že sa naučím plávať. Pracovala som na tom počas celého leta. Plávala som celý čas s okuliarmi, nebudem ani opisovať to nepohodlie a obavy, že mi spadnú do vody a ja ich už nenájdem.“

„Nevedela som, čo mám čakať, či budem na laserový zákrok vhodná kandidátka. Bála som sa, no prvé obavy sa rozplynuli s usmiatym príchodom sestričky Janky Bertovej, ktorá sa o mňa počas celého vyšetrenia starala. Vďaka nej som bola po piatich minútach pokojná. Ako pacientka som na klinike celý čas citlivo vnímala, že celý tím pracuje s radosťou a s úsmevom. 

Úžasným prístupom ma prekvapila aj moja ošetrujúca lekárka, MUDr. Miriam Záhorcová. Podstúpila som odstránenie dioptrií najnovšou metódou NeoSMILE 3D, kde už pracoval iba samotný femtosekundový laser. V NeoVízii nedostanete maximum, spravia pre vás oveľa viac, ako si vôbec dokážete predstaviť. 

„Smiechom kamuflujem nervozitu a strach. Bola som nervózna zo skúseností v rodine. Bratranec so švagrinou boli na PRK, po ktorom prežívali tri dni plné bolestí. Celý tím ma prišiel pozrieť a podporiť. 

Popoludní po zákroku obtelefonovala všetkých kamarátov. „Jasala som do mobilu, že vidím a práve som prežila najväčší zázrak medicíny.