Spokojnosť pacientov:
Ktorý zákrok je pre mňa vhodný Koľko ma bude zákrok stáť? Koľko ušetrím s laserovou operáciou Chcel by som sa objednať

Dominika Riečanová
Dopravná pilotka

"Na svoje oči sa môžem konečne stopercentne spoľahnúť."

Čaká ma kontrola na Ústave leteckého zdravotníctva v Prahe, ktorí mi dajú na moje HD oči pečiatku. Dnes sa už nemusím sa báť, že by som prekročila dioptrický limit. Moje dioptrie majú konečne hodnotu 0.0,“  prezrádza Dominika, ktorá si vyberala, či odstránenie dioptrií femtolaserom podstúpi v Bejrúte, v Bratislave alebo v Ženeve. „NeoVíziu som si vybrala pre výnimočnú expertízu jej chirurgického tímu a najnovšie operačné postupy.“

 Dominika Riečanová od malička vedela, že chce byť pilotka. Dopravné lietadlá pilotuje aj jej sestra, starý riadil pri Banskej Bystrici zase stíhačky.

Vždy som vedela, že moja cesta je letectvo. Uvedomujem si, že je psychicky aj fyzicky náročné.Fascinuje ma však dokonalá technika turbovrtuľových dopravných lietadiel. Čakajú ma pravdepodobne L410, veľmi rada by som však v blízkej dobe obsluhovala aj Boeingy 737. Milujem ten pocit, keď kontrolujem všetky funkcie na prístrojovej doske, udržiavať lietadlo v potrebných výškach a hladinách,“ prezrádza mladá pilotka, ktorá práve končí štúdium na leteckom odbore v Žiline.

„Ešte musím jeden rok skúšobne dolietať, spraviť si certifikáty ATPL (Aeroline Transport Pilote Licence). Po tom môžem požiadať o prácu v kanadskom letectve.“

Celý príbeh nájdete tu: TU.

Zobraziť podľa vady

Zobrazit podľa skupin


Ušetrite čas aj peniaze! Potrebujete sa opýtať, objednať alebo sa poradiť? Zanechajte nám svoj ​​kontakt a my vám zavoláme späť.

Zavolajte mi naspäť Česká verzia stránok

icocs icopl icoen icode