Chcem sa objednať

Michaela Sojčáková (30)
operná speváčka

NeoLASIK / NeoLASIK HD - Očná klinika Neovizia

"Večer po zákroku som už mala absolútne dokonalé videnie."

„Laserovú operáciu NeoLASIK HD podstúpila v NeoVízii pred istým časom moja kamarátka. Ubezpečila ma, že zákrok počas operácii ani večer ´po´ skutočne vôbec nebolí. Vďaka jej referencii som sa nemala čoho báť.

Naopak, nevedela som sa dočkať operačného dňa, tak veľmi som túžila po HD videní. Chcela som sa zbaviť mínus šiestich dioptrií a mať konečne pohodu. Prístup každého člena na čele s mojou lekárkou a chirurgičkou, doktorkou Smorádkovou, kliniky bol perfektný. Na operáciu som sa veľmi tešila. Večer po zákroku som už mala absolútne dokonalé videnie,“ spomína.  

 

Ľutujem, že som na laser nešla skôr

„Dnes si už dva mesiace vychutnávam nový dokonalý zrak. Každý deň na skúške a v opere je sám o sebe stresujúci. Vďaka novým očiam sa mi každý žije po každej stránke lepšie. Cítim sa úžasne. Je to totálna zmena, nič lepšie som nemohla urobiť. Zobudím sa a dokonale vidím. Každý deň som vďačná za ten úžasný pocit slobody. Vždy ráno, keď sa zobudím si stále opakujem, aký zázrak prežívam vo svojom živote. Jediné čo ľutujem je, že som na laser nešla skôr.“

Celý príbeh Michaely Sojčákovej nájdete TU