Chcem sa objednať

Denisa Leštachová (21)
tanečníčka, študentka Ekonomickej univerzity

NeoLASIK / NeoLASIK HD - Očná klinika Neovizia

"Laserové odstránenie dioptrií je skutočne najlepšia vec, ktorú som v živote spravila."

Okuliare mi ´kazili´ pohľad na svet. Nasadila som si ich skutočne len v krízových momentoch - na šoférovania, v škole či pri pozeraní televízneho programu.  Dioptrie som mala nízke, trápil ma však astigmatizmus, kvôli ktorému som videla iba na 20%. Šošovky som nenosila, nesadli mi do oka. A tak som nevnímala ľudí navôkol. Naučila som sa z chôdze vyčítať, kto je kto. 

Neostré videnie mi prekážalo najmä pri tanci. Nikdy som si ho poriadne nevedela vychutnať, nedovidela som na  publikum ani na porotcov. Nedokázala som im z tvárí odčítať, či sa im naše predstavenie páči či nepáči.  Na tréningoch mi okuliare padali, ani pri boxe som ich nemohla mať. V športe aj v bežnom živote ma nedokonalé videnie ukracovalo o stovky dôležitých momentov. Dnes  je môj život úplne o inom.

O laserom odstránení dioptrií som rozmýšľala už dlhšie. Rozhodla sa však z jedného dňa na druhý. „Vybrala som si okamžite NeoVíziu. A prečo? Lebo je to najlepšia slovenská klinika. S mamou sme robili prieskumy, pýtali sme sa známych, mama svojich kolegýň a na Neovíziu mali všetci najlepšie ohlasy – z profesionálneho, odborného aj ľudského hľadiska.

Tým, že som non stop nevidela, vôbec som si neuvedomovala, o koľko vecí v živote prichádzam. PoNeoLASIKu HD sa mi úplne zmenil svet. Všetko okolo seba skutočne vnímam v HD kvalite. Zrazu vidím detaily vecí navôkol, na ktoré som nikdy nevidela. Pri tréningoch som si konečne vedomá každého pohybu. Zrak mi funguje perfektne, konečne sa nemusím na sústrediť na detaily, ktoré mi dovtedy unikali.Laserové odstránenie dioptrií je skutočne najlepšia vec, ktorú som v živote spravila."

Celý príbeh Denisinej laserovej operácie NeoLASIK HD nájdete TU