Chcem sa objednať

Miroslava Chlebovcová
modelka

NeoLASIK / NeoLASIK HD - Očná klinika Neovizia

"Aký je váš najsilnejší a najkrajší zážitok v živote. Moja odpoveď: 6 hodín po laserovej operácii očí femtosekundovým laserom na klinike Neovízia!"

Mladá sympatická modelka Mirka Chlebovcová, ktorá minulý rok podstúpila v NeoVízii laserové odstránenie dioptrií metódou NeoLASIK HD s femtosekundovým laserom nám dnes poslala krásny email.

"Chcem sa s Vami podeliť o pár radostí. Tento rok sa mi konečne podarilo prebojovať do semifinálovej 20-ky najkrajších dievčat v súťaži Miss Universe. Vo finálovej dvanástke síce nie som, ale aj tak to považujem za úspech. Ako semifinalistka som musela vyplniť dotazník s rôznymi otázkami pre média. Jedná otázka znela:
Aký je váš najsilnejší a najkrajší zážitok v živote. Moja odpoveď: 6 hodín po laserovej operácii očí femtosekundovým laserom na klinike Neovízia! 

Včera (6.3.2013) som sa vrátila z Bratislavy, fotila som editoriál pre internetový portál nevesta.sk a odnášala som si so sebou výhru svadobné šaty od Josefa Klíra.


PS: stále si uvedomujem aké šťastie ma postretlo, že som bola z operovaná na vašej klinike! Často sa rozprávam s ľuďmi, ktorí váhajú nad zákrokom, prípadne ho majú za sebou, ale inou povrchovou metódou - so spomienkami na nie veľmi príjemné pooperačné dojmy, bolesť, nadmerná citlivosť... Ja som takéto niečo prežívať nemusela, lebo celý zákrok bol pod záštitou maximálnej profesionality. Som šťastná že ste a pomáhate ľuďom vidieť :-). Mirka

Mirka Chlebovcová pri fotení kampane svadobných šiat (vľavo) a ako 1 z 20 semifinalistiek MISS Universe SR.