Chcem sa objednať

Valdemar Facona
implantácia fakickej šošovky ICL

RLE - Očná klinika Neovizia

""S -18 dioptriami a -4 cylindrami som videl iba na 20%. Operácia mi zmenila život, vďaka novým očiam žijem svoj sen,“ prezrádza Valdo. Fakické šošovky ICL dokážu odstrániť vyššie dioptrické ako laserový zákroky.""

"S -18 dioptriami a -4 cylindrami som videl iba na 20%. Operácia mi zmenila život, vďaka novým očiam žijem svoj sen,“ prezrádza Valdo. Fakické šošovky ICL dokážu odstrániť vyššie dioptrické ako laserový zákroky."

„Všetky maličkosti, ktoré konečne vidím, majú pre mňa obrovskú hodnotu. Môj život je vďaka nim lepší. Každé ráno, keď sa zobudím, pociťujem úľavu. Nemusím ako prvé nahmatať  okuliare, aby som vôbec videl, kde som. Konečne môžem nosiť slnečné okuliare. Užívam si ich, aj keď slnko nesvieti. Vidím konečne na poriadok MHD a viem si kúpiť správny lístok bez toho, aby som desať minút žmúril na automat. A konečne sa na mňa ľudia nepozerajú ako na slepého. Dokonca sa mi kamaráti smejú, ako si môžem všímať všetky nepodstatné detaily? Tak veľmi teším, že vidím každý detail, preto si všímam každú somarinu. Bez problémov dokonca čítam nápisy na vlakovej stanicu a časové rozvrhy vlakov, čo mi veľmi uľahčuje cestovanie. Navyše, veľmi rád chodím do prírody. Tesne po operácii som zbadal hniezdo na strome, tešil som sa ako malý chlapec. Nikto iný ho nevidel, viete si predstaviť tú radosť, čo som vtedy cítil.“