Chcem sa objednať

Kristína Kormúthová
moderátorka a reportérka

NeoLASIK / NeoLASIK HD - Očná klinika Neovizia

"NeoLASIK HD je investícia do zdravia. Ani na sekundu som nezapochybovala, že chcem pre seba tú najšetrnejšiu, najbezpečnejšiu metódu.."

Celý život som chcela pre seba len to najlepšie. Každému človeku odporúčam, aby sa neuspokojil s priemerom. Ľudia míňajú neraz na blbosti a na svoje zdravie nemyslia," začína svoje rozprávanie 26 - ročná atraktívna reportérka a moderátorka Slovenskej televízie, Kristína Kormúthová. 
Nad operáciou premýšľala 6 rokov. „Uvažovala som nad tým, kde nastal zlom a ja som sa konečne odhodlala. Stretla som sa s viacerými ľuďmi, ktorí podstúpili NeoLASIK HD a opisovali to úžasne. Tak som si vstúpila do svedomia a hovorím si - Kristína, na čo ešte čakáš?! Spísala som si na papier všetky pre a proti. A hádajte, čo sa stalo? Nenašla som ani jedno proti. NeoLASIK HD je to investícia do zdravia. Ani na sekundu som nezapochybovala, že chcem pre seba sú najšetrnejšiu, najbezpečnejšiu metódu. Naštudovala som si všetko o aktuálnych trendoch v laserových operáciách a nič iné ako NeoLASIK HD nepripadalo do úvahy. " 
Laserový zákrok v NeoVízii podstúpila 12. januára 2012. Dnes je to už vyše mesiaca, čo sa na svet pozerá s novými očami. „Nazvem to jedným slovom - cítim sa svetovo. Vidím fantasticky, až začínam mať pocit, že dovidím aj do budúcnosti:-)." 
Čo bolo hlavným dôvodom Kristíninej operácie? „Nosenie kontaktných šošoviek ma začalo postupne obťažovať. Veď som ich používala už od svojich deviatich rokov kvôli tenisu. Registrovala som, že ma v noci bolievajú oči. Keď som si šošovky vybrala, mávala som bolesti hlavy. Spolu s dioptrickými okuliarmi ma obmedzovali najmä v lete. Jedným z dôvodov bola aj moja práca v televízii, pri čítačke som cítila tlak v očiach." 
A ako si spomína na deň operácie? „Samozrejme, mala som pred ňou prirodzený rešpekt. 
Oči mi mierne slzili, no po 3 hodinách spánku som už v deň zákroku pozerala aj televíziu. Hojenie bolo skutočne bezbolestné. Na druhý deň ráno sa mi chcelo od radosti plakať. 
Wow, prvý raz v živote som nemusela na nočnom stolíku okuliare či utekať do kúpeľne, aby som si nasadila šošovky."