Chcem sa objednať

Jozef Benkovský

NeoLASIK / NeoLASIK HD - Očná klinika Neovizia

"„asi po dvoch hodinách od operácie mi zvedavosť nedala, zložil si okuliare a .....WAW ....úžasné ..... všetko vidím detailne.....vidím lienku, aj to, koľko má na sebe bodiek, aký je pestrý svet, aké pekné dievčatá."

„Problémy so zrakom sa objavili v prvej triede na základnej škole. Pani učiteľka upozornila mojich rodičov, že pri čítaní mám hlavu veľmi nízko a pletiem písmená. Dôvodom bola naozaj zraková chyba. „Vyfasoval" som okuliare. Tie ma však tlačili a prekážali mi pri mojich aktivitách. Nehovoriac o veľmi častom poškodení rámu okuliarov, či niekoľkokrát rozbitých sklíčkach. V zime sa mi rosili sklá pri prechode zo zimy do tepla, v lete mi komplikovali návštevu kúpaliska. Vždy som musel mať po ruke náhradné okuliare. Ale toto boli len malé problémy oproti posmeškom, ktorými som na úkor môjho zraku trpel. Hanbil som sa.         

S pribúdajúcim vekom rástol aj počet dioptrií, váha okuliarov na mojom nose aj moje zahanbenie. To sa však okuliare stali nevyhnutnou súčasťou môjho života. Od 12 rokov som teda presedlal na kontaktné šošovky. Videl som dobre, sebavedomie stúplo. Avšak som mal stále pocit cudzieho telesa v oku, oči som musel neustále zvlhčovať. Po príchode zo školy zase museli ísť na nos okuliare. Veľmi som si prial, aby som ma 18 rokov a mohol absolvovať korekciu zraku. Raz na internete som objavil stránku, ktorá ponúkala riešenie aj pre pacientov pod hranicou 18 rokov. NeoLASIK HD v NeoVízii. Ihneď bolo rozhodnuté! Ak budem vhodným adeptom na operáciu, idem do toho!
Že som vhodným adeptom na zákrok NeoLASIK HD mi lekári potvdili dôkladným vyšetrením, ktoré trvalo približne 3 hodiny. Bol som milo prekvapený prístupom milých, mladých sestričiek, /mimochodom sú to naozaj fešandy/,čistým prostredím.Žiadne zbytočné čakanie na stoličke. Strach zo mňa úplne opadol, obavy vystriedala radosť. Prišiel deň D. Bol veľmi horúci, sparný júlový deň, plný silného slnka. Na predoperačnej sále mi sestrička ošetrila oči kvapkami , ktoré mi zaručili bezbolestnosť zákroku. Za tým nasledoval rozhovor s pánom primárom, ktorý ma operoval. Dal mi rady, ako sa mám na sálesprávať, akými pokynmi sa riadiť. Celá operácie prebehla bez bolesti. Cítil som sa v bezpečí a uvoľnený. Pán primár mi po celú dobu operácie hovoril, čo práve robí, v akej fáze operácie sa práve nachádzam. Na pamiatku tohto dňa som si domov odniesol spoločnú fotografiu. Keďže bol veľmi slnečný deň, na operované oči som si hneď nasadil slnečné okuliare. Doma asi po dvoch hodinách od operácie mi zvedavosť nedala, zložil si okuliare a .....WAW ....úžasné ..... všetko vidím detailne.....vidím lienku, aj to, koľko má na sebe bodiek, aký je pestrý svet, aké pekné dievčatá .....Musím sa ísť ešte poďakovať i pracovníčkam v Optike, veď práve prišli o svojho zákazníka."