Spokojnosť pacientov:
Ktorý zákrok je pre mňa vhodný Koľko ma bude zákrok stáť? Koľko ušetrím s laserovou operáciou Chcel by som sa objednať

Miroslava Sekerková (54), obchodná riaditeľka, Bratislava
PRELEX

""Každý má strach, no vďaka jeho úžasnému prístupu som aj priamo počas operácie stratila všetky obavy.a operácii na vašej klinike bol aj môj 25-ročný syn (absolvoval NeoLASIK HD) a obaja sme maximálne spokojní. PRELEX považujem za najlepšiu investíciu vo svojom živote.""

„So svojim novým zrakom som nevýslovne spokojná. Nadchol ma celkový prístup primára a personálu kliniky pred a počas predoperačného vyšetrenia, v priebehu operácie aj počas nasledujúcich vyšetrení. Páčilo sa mi, ako primár dokáže pacientovi všetko citlivo vysvetliť, povedať, čo bude nasledovať. Každý má strach, no vďaka jeho úžasnému prístupu som aj priamo počas operácie stratila všetky obavy. Navyše, je skvelé, keď ako chirurg podstúpil sám očnú operáciu na svojej klinike. Vo mne ako v pacientovi to vyvolalo obrovskú dôveru.
Na operácii na vašej klinike bol aj môj 25-ročný syn (absolvoval NeoLASIK HD) a obaja sme maximálne spokojní. PRELEX považujem za najlepšiu investíciu vo svojom živote."

Zobraziť podľa vady

Zobrazit podľa skupin


Ušetrite čas aj peniaze! Potrebujete sa opýtať, objednať alebo sa poradiť? Zanechajte nám svoj ​​kontakt a my vám zavoláme späť.

Zavolajte mi naspäť Česká verzia stránok

icocs icopl icoen icode