Spokojnosť pacientov:
Ktorý zákrok je pre mňa vhodný Koľko ma bude zákrok stáť? Koľko ušetrím s laserovou operáciou Chcel by som sa objednať

Dana Dobrovičová (26), Bratislava, členka Hasičského zboru
NeoLASIK HD

""

„Dioptrie som mala vždy nízke, no napriek tomu mi v bežnom živote výrazne prekážali. Okrem toho, že ma výrazne obmedzovali v športe, v zime som s nimi neustále riešila zahmlievanie a odhmlievanie. Najväčší problém však predstavovali pre moju vysnívanú prácu v hasičskom zbore. Do práce som potrebovala perfektný zrak. Preto som neváhala ani chvíľu
a možno aj vďaka NeoLASIku dnes pracujem v Hasičskom a záchrannom zbore.
Zákrok bol úplne bezbolestný. Na druhý deň po ňom som mohla šoférovať a konečne som prvý raz v živote spoznávala všetkých ľudí navôkol. Keď plávam, vidím. To je neskutočný pocit. Samozrejme, že som mala pred zákrokom strach. Poznala som ľudí, ktorí absolvovali operáciu klasickou metódou s využitím iba excimerového laseru. Ich bolesť, slzenie a opuchy som nemienila podstúpiť. Hoci som sa spýtala aj spokojných pacientov, mala som strach. Môžem však potvrdiť, že počas operácie ani po nej som bolesť necítila. Skúste to. NeoVízia ma úžasný personál a jej kvalita presvedčí aj vás."

Zobraziť podľa vady

Zobrazit podľa skupin


Ušetrite čas aj peniaze! Potrebujete sa opýtať, objednať alebo sa poradiť? Zanechajte nám svoj ​​kontakt a my vám zavoláme späť.

Zavolajte mi naspäť Česká verzia stránok

icocs icopl icoen icode