Chcem sa objednať

MUDr. Igor Fulla
gynekológ

NeoLASIK / NeoLASIK HD - Očná klinika Neovizia

"Najväčší prínos bezchybného videnia objavujem pri laparoskopických operáciách. Bez okuliarov ich vykonávam pohodlnejšie."

Gynekológ MUDr. Igor Fulla nosil okuliare od štrnástich rokov. „Najskôr mi pomohli - prijali ma všade do školy, vyzeral som múdro," smeje sa. „Obťažovali ma však prechody z tepla do zimy a to, že som na ne musel dávať neustále pozor. Nie vždy sa to podarilo," naznačuje rôznorodé príhody, ktoré s nimi za 34 rokov nosenia zažil. „Viac krát som sa ´poloslepý´ vracal domov, napríklad keď mi počas opekačky spadli do ohňa a celé zhoreli."
Doktor Fulla si hneď po operácii začína všímať detaily, ktoré doteraz nikdy nevidel. „Manželke som objavil na čele objavil malú jazvičku, ktorú som si počas celého nášho manželstva nevšimol. Každé ráno budem navyše o päť minút dlhšie spať. Po tých rokoch ´praxe ´si konečne nebudem musieť čistiť a leštiť sklá," vtipkuje. „Najväčší prínos bezchybného videnia objavujem pri laparoskopických operáciách. Bez okuliarov ich vykonávam oveľa pohodlnejšie."