Chcem sa objednať

Iveta Kožková (56), vydavateľka a dabingová herečka
PRELEX

NeoLASIK / NeoLASIK HD - Očná klinika Neovizia

""Personál je perfektný. Človeku vytvorí neuveriteľné zázemie a to dodáva obrovskú istotu. Cítite, že každému človeku z kliniky na vás a vašom zraku skutočne záleží.""

"Oči sú to najdôležitejšie, čo máme. O to viac som vďačná a veľmi milo prekvapená z osobného záujmu primára NeoVízie o pacienta a z výnimočného prístupu celého kolektívu kliniky. Personál je perfektný. Človeku vytvorí neuveriteľné zázemie a to dodáva obrovskú istotu. Čítite, že každému človeku z kliniky na vás a vašom zraku skutočne záleží."

Pôvodným povolaním Ivety Kožkovej (56) je herectvo, dabing, rozhlasové hry. „Najmä na javisku prídu situácie, keď musíte zložiť okuliare a ´tváriť sa´ , že vidíte. Nidky som poriadne nemohla zaostriť, a to je pre herca nepríjemný pocit," spomína multitalentovaná dáma, ktorej hlas ste mohli počuť napríklad aj v najnovších sériách obľúbeného tureckého seriálu Tisíc a jedna noc či v rozhlasových Králikovcoch. S novým zrakom a bez okuliarov ju čoskoro uvidíme aj krátkej epizóde Ordinácie v Ružovej záhrade.