Chcem sa objednať

Paula Fullová

NeoLASIK / NeoLASIK HD - Očná klinika Neovizia

"Som šťastná a vďačná, že túto možnosť máme už aj na Slovensku."

„O tom, že pôjdem na laserovú operáciu, som vedela piatej triedy ZŠ, keď som začala nosiť okuliare. Mala som desať rokov a kvôli zákroku som sa nevedela dočkať osemnástky. Okuliare mi prekážali takmer pri všetkom," hovorí rezolútne 16-ročná Paula s dioptriami - 4.25 a -4.5O, ktorej najväčším snom je pokračovať v rodinnej tradícii, stať sa lekárkou a pomáhať v rozvojových krajinách s Lekármi bez hraníc.

Zamilovala som sa do NeoLASIK HD
„Okuliare mi najviac prekážali samozrejme pri športe - na bicykli, pri behaní či v zime na svahu. Pri futbale som raz odrazila loptu hlavičkou a vybila si obe dioptrické sklá. Nepríjemné boli aj prechody zo zimy do tepla a neustále zahmlievanie skiel," smeje sa čerstvá absolventka NeoLASIK HD. Práve ona zorganizovala spoločnú rodinnú ´misiu ´.
„V relácii Reflex som videla príspevok o Superstaristovi Petrovi Ševčíkovi a prvý raz som počula o femtosekundovom laseri. Úplne som sa zamilovala do tejto možnosti, najmä preto, že som so zákrokom nemusela čakať do osemnástky. Som šťastná a vďačná, že túto možnosť máme už aj na Slovensku. Na stránke NeoVízie sme si preštudovali všetko o zákroku a okamžite sa objednali na termín."
Paula obrátila domácnosť hore nohami. Naštudovala si všetko o metóde NeoLASIK HD, presvedčila otca aj sestru Annu, študentku medicíny.