Spokojnosť pacientov:
Ktorý zákrok je pre mňa vhodný Koľko ma bude zákrok stáť? Koľko ušetrím s laserovou operáciou Chcel by som sa objednať

Paula Fullová (16), budúca Lekárka bez hraníc
NeoLASIK HD

""O tom, že pôjdem na laserovú operáciu, som vedela piatej triedy ZŠ, keď som začala nosiť okuliare. Mala som desať rokov a kvôli zákroku som sa nevedela dočkať osemnástky.Som šťastná a vďačná, že túto možnosť som mala v NeoVízii aj o niečo skôr."

„O tom, že pôjdem na laserovú operáciu, som vedela piatej triedy ZŠ, keď som začala nosiť okuliare. Mala som desať rokov a kvôli zákroku som sa nevedela dočkať osemnástky. Okuliare mi prekážali takmer pri všetkom," hovorí rezolútne 16-ročná Paula s dioptriami - 4.25 a -4.5O, ktorej najväčším snom je pokračovať v rodinnej tradícii, stať sa lekárkou a pomáhať v rozvojových krajinách s Lekármi bez hraníc.

Zamilovala som sa do NeoLASIKu
„Okuliare mi najviac prekážali samozrejme pri športe - na bicykli, pri behaní či v zime na svahu. Pri futbale som raz odrazila loptu hlavičkou a vybila si obe dioptrické sklá. Nepríjemné boli aj prechody zo zimy do tepla a neustále zahmlievanie skiel," smeje sa čerstvá absolventka NeoLASIKu HD. Práve ona zorganizovala spoločnú rodinnú ´misiu ´.
V relácii Reflex som videla príspevok o Superstaristovi Petrovi Ševčíkovi a prvý raz som počula o femtosekundovom laseri. Úplne som sa zamilovala do tejto možnosti, najmä preto, že som so zákrokom nemusela čakať do osemnástky. Som šťastná a vďačná, že túto možnosť máme už aj na Slovensku. Na stránke NeoVízie sme si preštudovali všetko o zákroku a okamžite sa objednali na termín."
Paula obrátila domácnosť hore nohami. Naštudovala si všetko o metóde NeoLASIK HD, presvedčila otca aj sestru Annu (19), študentku medicíny. Celý príbeh NeoLASIKu rodiny Fullovcov nájdete tu.

Zobraziť podľa vady

Zobrazit podľa skupin


Ušetrite čas aj peniaze! Potrebujete sa opýtať, objednať alebo sa poradiť? Zanechajte nám svoj ​​kontakt a my vám zavoláme späť.

Zavolajte mi naspäť Česká verzia stránok

icocs icopl icoen icode