Spokojnosť pacientov:
Ktorý zákrok je pre mňa vhodný Koľko ma bude zákrok stáť? Koľko ušetrím s laserovou operáciou Chcel by som sa objednať

Podmienky použitia webu

Ďakujeme Vám za využívanie služieb tohto webu. Služby poskytuje spoločnosť Neovízia, s.r.o., Tematínska 5/A, 851 05 Bratislava, IČO:45 346 569


 
Súhlas so spracovaním osobných údajov


Poskytnutím svojich osobných údajov na webe klient udeľuje v zmysle zákona č. 122/2013 Zb. O ochrane osobných údajov a o zmene niektorých zákonov súhlas so spracovaním svojich osobných údajov poskytnutých spoločnosti NeoVízia s.r.o., IČO 28235029, a to v rozsahu potrebnom na poskytovanie služieb na webových portáloch prevádzkovaných touto spoločnosťou a v súlade so zásadami súkromia. Tento súhlas je udelený na dobu neurčitú.

Klient tiež súhlasí v zmysle ust. § 7 zákona č. 480/2004 Zb. o niektorých službách spoločnosti, v platnom znení, so zasielaním obchodných oznámení všetkými elektronickými prostriedkami. Klient si je vedomý toho, že svoj súhlas so zasielaním obchodných oznámení a elektronickej pošty za účelom priameho marketingu môže kedykoľvek odvolať a to emailom na info@neovizia.sk.

Klient si je plne vedomý zverejnenie a súhlasí so zverejnením svojich osobných údajov v súvislosti s publikovanými príspevkami v diskusii.Používanie služieb Google


Pre vyhodnocovanie návštevnosti portálu používame služby Google Analytics, ktorá zbiera anonymné dáta o správaní užívateľov portálu. Detailné podmienky užívania služby Google Analytics sú dostupné na stránke https://www.google.sk/intl/sk/analytics/.

K online inzercii používame remarketing v službe Google AdWords. Dodávatelia tretích strán vrátane spoločnosti Google zobrazujú na Internete naše reklamy na rôznych webových stránkach. Poskytovateľ služieb rovnako ako ďalší dodávatelia využívajú spoločne súbory cookie prvej strany a súbory cookie tretích strán k šíreniu informácií, optimalizáciu a zobrazovanie reklám na základe predchádzajúcich návštev portálu, na vytváranie prehľadov o tom, ako zobrazenie reklám, iné spôsoby využitia reklamných služieb a interakcie s týmito zobrazeniami reklám a reklamnými službami súvisia s návštevami portálu. Detailné podmienky užívania služby Google AdWords sú dostupné na stránke https://support.google.com/adwordspolicy/answer/54818?hl=sk.Ďalšie


Akceptáciou týchto zmluvných podmienok vyjadrujete svoj súhlas s týmito zmluvným podmienkami. Starostlivo si ho preto prečítajte. Ak sa zmluvnými podmienkami vrátane zásad ochrany súkromia nesúhlasíte, naše služby, prosím, nepoužívajte.

Poskytovateľ služieb si vyhradzuje právo zmeniť niektoré ustanovenia týchto zmluvných podmienok.

Poskytovateľ služieb aj Vy súhlasíte, že tieto podmienky sa riadia slovenským právom a všetky spory, ktoré z týchto podmienok vyplývajú alebo sa ich či služieb týkajú, budú podliehať právnym predpisom Slovenskej republiky a právomoci súdov Slovenskej republiky

Tieto zmluvné podmienky rušia predchádzajúce podmienky a nadobúdajú platnosť a účinnosť dňom ich zverejnenia na portáli.

Kontakty

Online objednávka
Ušetrite čas aj peniaze! Potrebujete sa opýtať, objednať alebo sa poradiť? Zanechajte nám svoj ​​kontakt a my vám zavoláme späť.

Zavolajte mi naspäť Česká verzia stránok

icocs icopl icoen icode