Spokojnosť pacientov:
Ktorý zákrok je pre mňa vhodný Koľko ma bude zákrok stáť? Koľko ušetrím s laserovou operáciou Chcel by som sa objednať

Liečba škúlenia u dospelých

Trápi vás škúlenie? Obťažuje vás a negatívne ovplyvňuje váš osobný aj pracovný život? Potom na nič nečakajte – účinným riešením je operácia.

Strabizmus (škúlenie) je očná vada, ktorá je na prvý pohľad viditeľná vďaka nerovnobežnému postaveniu očí. Nejde však len o kozmetický problém, ktorý je príčinou osobných, spoločenských aj psychických problémov. Škúlenie spôsobuje dvojité videnie, čo človeka obťažuje pri každodenných činnostiach a obmedzuje pri športových aktivitách, šoférovaní a ďalších aktivitách.

 

Oční klinika NeoVIze, léčba šilhání dospělých

Strabizmus (škúlenie) - očná vada aj u dospelých

Hoci sa strabizmus bežne operuje už v detskom veku, majú s ním problémy aj dospelí. Túto vadu však možno väčšinou operatívne odstrániť v akomkoľvek veku, a preto v dospelosti nepovažujte svoj problém za neriešiteľný a čo najskôr sa o svojich problémoch poraďte s lekárom. Operácia vám zmení život z kozmetického aj zo zdravotného hľadiska.

Odborní lekári očnej kliniky NeoVízia riešia tento problém pomocou chirurgického zákroku. Pri precíznom vyšetrení a zákroku dokážeme strabizmus úspešne vyriešiť u 9 z 10 škúliacich dospelých osôb.

 

 

 

Čo vám prinesie operácia škúlenia?

 

Máte otázky? Zavolajte nám alebo nám napíšte. Naše odborne vyškolené recepčné vám rady na vaše otázky odpovedia.

Zoznámte sa taktiež so skúsenosťami našich pacientov, ktorí už operáciu škúlenia u nás podstúpili. 

 
 

 

 
 
konzultace
Ďalšie zákroky

Online objednávka
Ušetrite čas aj peniaze! Potrebujete sa opýtať, objednať alebo sa poradiť? Zanechajte nám svoj ​​kontakt a my vám zavoláme späť.

Zavolajte mi naspäť Česká verzia stránok

icocs icopl icoen icode