Spokojnosť pacientov:
Ktorý zákrok je pre mňa vhodný Koľko ma bude zákrok stáť? Koľko ušetrím s laserovou operáciou Chcel by som sa objednať

MUDr. Adriana Smorádková
Očná lekárka, chirurgička kliniky NeoVízia Bratislava

MUDr. Adriana Smorádková

MUDr. Adriana Smorádková pracuje na klinike NeoVízia od septembra 2010. Narodila sa v roku 1971 v Zlatých Moravciach.

Vyštudovala Lekársku fakultu Univerzity Komenského v Bratislave, odbor všeobecné lekárstvo a štúdium ukončila v júni 1995. V roku 2000 získala na Katedre Oftalmológie SZU atestáciu I. stupňa v odbore oftalmológia a v roku 2006 špecializáciu v odbore oftalmológia v súlade s EÚ. Absolvovala stáže na Očnej klinike DFNsP v Bratislave a na Očnej klinike SPAM v Bratislave.

Od roku 1995 pracovala na Očnom oddelení NsP Ružinov v Bratislave ako sekundárny lekár. Od roku 2002 do roku 2006 pracovala ako samostatný ambulantný lekár v očnej ambulancii PZC Slovnaft a.s. V rokoch 2006 až 2009 pracovala externe v spoločnostiach Euromedix, a.s a ProCare, a.s. ako ambulantný oftalmológ. Od roku 2009 do roku 2010 pracovala v spoločnosti LaSalus a.s, ako samostatný oftalmológ a odborný garant spoločnosti.

Ďalej sa venovala týmto aktivitám: práca konzultantky v Glaukómovej linke (2000), spolupráca a vypracovávanie posudkov pre ŠUKL,  účasť v súťaži o odbornú cenu pre vedecko-výskumnú činnosť v oblasti suchého oka „Sicca research 2005, výučba zdravotných sestier a záchranárov na Strednej zdravotníckej škole a spolupráca pri vydávaní Oftalmomagazínu - časopisu pre pacientov.

V očnej klinike NeoVízia sa venuje diagnostike a liečbe očných ochorení a refrakčnej chirurgii. Vykonáva laserové operácie metódami NeoLASIK HD,  PRK a  LASEK. 

Je špecialistkou na ochorenie keratokonus, venuje sa jeho kompletnej diagnostike a liečbe,  vykonáva CXL operácie, implantácie rohovkových prstencov, keraringov pomocou femtosekundového laseru a aplikácii špeciálnych sklerálnych šošoviek - ESCLERA.

Je špecialistkou na  zelený zákal, venuje sa kompletnej diagnostike a liečbe tohto ochorenia, vrátane diagnostiky pomocou OCT prístroja, vykonáva aj SLT - selektívnu laserovú trabekuloplastiku a  LI - laserovú iridotómiu.  V oblasti sivého zákalu a PRELEX – presbyopická výmena šošovky sa venuje diagnostike, správnemu výberu vnútroočnej šošovky, pooperačnej starostlivosti a vykonáva YAG kapsulotomie.  Vykonáva aj malé chirurgické operácie na viečkach.

Absolvovala množstvo kongresov a školení doma aj v zahraničí. Opakovane prednáša doma aj v zahraničí na témy refrakčnej chirurgie, katarakty a špecializuje sa  na problematiku keratokonusu. Je držiteľkou certifikátov LASIK, FemtoLASIK, implantácia Keraringovaplikácia ESCLERY.

Je členkou Slovenskej lekárskej komory (SLK),  Slovenskej oftalmologickej spoločnosti (SOS), Českej spoločnosti refrakčnej a kataraktovej chirurgie (ČSRKCH) a Európskej spoločnosti kataraktovej a refrakčnej chirurgie (ESCRS).

MUDr. Adriana Smorádková spolu s MUDr. Miriam Záhorcovou sú prvé slovenské lekárky, ktoré vykonali operáciu očí pomocou femtosekundového lasera.

MUDr. Adriana Smorádková je zároveň prvou slovenskou očnou chirurgičkou, ktorá sa venuje liečbe keratokonusu implantáciou rohovkových prstencov- keraringov.

Boli ste s prácou MUDr. Smorádkovej spokojní?  Dajte jej svoju referenciu na lekar.sklekarionline.skznamylekar.skwww.navstevalekara.sk

 

 

Ušetrite čas aj peniaze! Potrebujete sa opýtať, objednať alebo sa poradiť? Zanechajte nám svoj ​​kontakt a my vám zavoláme späť.

Zavolajte mi naspäť Česká verzia stránok

icocs icopl icoen icode