Spokojnosť pacientov:
Ktorý zákrok je pre mňa vhodný Koľko ma bude zákrok stáť? Koľko ušetrím s laserovou operáciou Chcel by som sa objednať

MUDr. Petra Schreinerová
Odborná očná lekárka kliniky NeoVízia Bratislava

MUDr. Petra Schreinerová

MUDr. Petra Schreinerová pracuje na klinike NeoVízia od 1. januára 2012.

Vyštudovala Lekársku fakultu Univerzity Komenského v Bratislave, odbor všeobecné lekárstvo a štúdium ukončila štátnou skúškou v júni 1998. V roku 2001 získala na Katedre Oftalmológie SZU v Bratislave atestáciu I. stupňa v odbore oftalmológia. V roku 2005 získala na Fakulte zdravotníckych špecializačných štúdií SZU, katedra Oftalmológie, špecializáciu v odbore oftalmológia v súlade s EU.

V rokoch 1998 - 2008 pracovala na Klinike oftalmológie LFUK a FN v Bratislave ako sekundárny lekár. Po zlúčení dvoch pracovísk pracovala v rokoch 2008 - 2011 na Klinike oftalmológie UNBA.
V roku 1999 absolvovala Kurz ultrasonografie oka.

V roku 2000 absolvovala Tubingenský kurz odlúpenia sietnice pod vedením Prof. Kreisigovej z Tubingenu. V roku 2001 absolvovala Letnú školu anglického jazyka pre lekárov pod vedením zahraničných lektorov. V roku 2002 absolvovala Kurz štandardizovanej echografie v oftalmológii pod vedením zakladateľa tejto metódy prof. Dr. Karla Ossoiniga. V roku 2004 a 2007 absolvovala odborné seminár Oftalmológie organizovaný Salzburskou univerzitou a Weill Cornell univerzitou v USA.

V roku 2001 absolvovala mesačnú stáž v špecializovanej Očnej nemocnici v Štokholme vo Švédsku. V tom istom roku absolvovala mesačnú stáž na Očnej klinike Univerzitnej nemocnice v Regensburgu v Nemecku. V roku 2009 absolvovala mesačnú stáž na Očnej klinike Univerzitnej nemocnice v Salzburgu a v roku 2010 mesačnú odbornú stáž z neurooftalmológie na Očnej klinike v Prahe v Českej republike. Získala certifikát na aplikáciu botulotoxínu.

Je autorkou a spoluautorkou viacerých prednášok, spoluautorkou niekoľkých publikácií, absolvovala množstvo oftalmologických kongresov doma aj v zahraničí. Aktívne sa zúčastňovala viacerých prednášok, sympózií, kongresov na Slovensku aj v zahraničí špecializovaných na oblasť neurooftalmológie.

V NeoVízii sa venuje sa komplexnej očnej diagnostike. Je špecialistkou na oblasť neurooftalmológie, na ultrazvukovú diagnostiku oka a diagnostiku pomocou OCT (optická koherentná tomografia).  

Je členkou Slovenskej lekárskej komory a Slovenskej oftalmologickej spoločnosti

Boli ste s prácou MUDr. Schreinerovej spokojní?  Dajte jej svoju refenciu na lekar.sk, lekarionline.sk,znamylekar.skwww.navstevalekara.sk.  

 

Ušetrite čas aj peniaze! Potrebujete sa opýtať, objednať alebo sa poradiť? Zanechajte nám svoj ​​kontakt a my vám zavoláme späť.

Zavolajte mi naspäť Česká verzia stránok

icocs icopl icoen icode