Spokojnosť pacientov:
Ktorý zákrok je pre mňa vhodný Koľko ma bude zákrok stáť? Koľko ušetrím s laserovou operáciou Chcel by som sa objednať

Mgr. Júlia Mekyňová
PR manažér

Mgr. Júlia Mekyňová

Vyštudovala odbor Žurnalistika na Filozofickej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave. Počas a po vysokoškolskom štúdiu absolvovala stáže na francúzskych školách École Supérieure de journalism de Lille (EÚ a boj proti moderným typom ľudského otroctva) a Centre de formation et de perfectionnement des journalistes v Paríži (Mediálne pokrývanie zdravotníckych kríz).

Počas štúdia pracovala ako externá redaktorka denníka Národná obroda a na Tlačovom a informačnom odbore radu vlády SR, Odd. Monitoring médií. 
Neskôr pôsobila ako redaktorka mesačníka Zdravie (2005 - 2007), zástupkyňa šéfredaktorky mesačníka EMMA (2007 - 2009). Dnes sa už tretí rok venuje oblasti PR & marketingu. Pôsobila ako PR manager v súkromnej nemocnici MEDISSIMO a v jej materskej spoločnosti Slovintegra, a.s. (2009 - 2011). Od apríla 2011 pôsobí v NeoVízii na pozícii PR Manager, kde do decembra 2016 zastrešovala aj marketing.

Vo voľnom čase rada cestuje a zdokonaľuje sa v cudzích jazykoch.

Júlia Mekyňová podstúpila v marci 2013 laserové odstránenie dioptrií pomocou metódy NeoLASIK HD s femtosekundovým laserom. "Nebyť NeoVízie, na laserovú operáciu očí si pravdepodobne nikdy netrúfnem. Mala som z nej gigantický strach. Až NeoLASIK HD s femtosekundovým laserom spôsobil, že som o zákroku začala  rozmýšľať. Každý jeden člen tímu ma svojou profesionalitou, skúsenosťami a nadšením mesiac čo mesiac presviedčal, že im svoj zrak môžem zveriť do rúk s absolútnou dôverou. Dnes, viac ako po roku s absolútnou slobodou, ktorú mi dal HD zrak, môžem povedať, že NeoLASIK HD bol jedným z najlepších rozhodnutí môjho života."

Ušetrite čas aj peniaze! Potrebujete sa opýtať, objednať alebo sa poradiť? Zanechajte nám svoj ​​kontakt a my vám zavoláme späť.

Zavolajte mi naspäť Česká verzia stránok

icocs icopl icoen icode