Chcem sa objednať

SVETOVÝ DEŇ ZRAKU Získaj pre kamaráta vyšetrenie pred operáciou ZA POLOVICU

09.10.2017
SVETOVÝ DEŇ ZRAKU  Získaj pre kamaráta vyšetrenie pred operáciou ZA POLOVICU

Získaj pre kamaráta vyšetrenie pred operáciou ZA POLOVICU  

 

Už tento štvrtok, 12. októbra,  si pripomenieme Svetový deň zraku, deň, počas ktorého odborníci z celého sveta upozorňujú na dôležitosť prevenciu očných ochorení.

Aj v NeoVízii sme pre vás pripravili viacero zaujímavých aktivít. Jednou z nich je aktivita na na našom Facebooku, vďaka ktorej môžete pre svojho kamaráta, partnera, rodiča, kolegu či známeho, ktorý sa chce zbaviť okuliarov, získať poukaz na zľavu 50%.

 

AKO NA TO

Stačí, ak pod týmto príspevkom na našom Facebooku označíte meno daného kamaráta, ktorému by sa zišla operácia očí. Označ ho jeho menom, aké má na Facebooku (jeho FB profilom), aby sa označenie objavilo aj v jeho profile.

 

NA ČO SA ZĽAVA 50% VZŤAHUJE 

Na tzv. refrakčný vstup – vyšetrenie pred laserovou (NeoLASIK HD, NeoSMILE 3D, femtoLASIK) alebo vnútroočnou operáciou (PRELEX, ICL) očí v NeoVízii.

 

AKO SA OBJEDNAŤ

Vyšetrenie za akciovú cenu je potrebné objednať si v dńoch  od 9.- 12. októbra cez naše kontakty.  Aby ste získali akciovú cenu 50% - 35 EUR (namiesto 70 EUR), pri objednávaní nahláste prosím heslo "AKCIA Z FACEBOOKU".