Chcem sa objednať

Nové oči na narodeniny

13.04.2017
Nové oči na narodeniny

Darovať si nový dokonalý zrak presne na svoje narodeniny, čo môže byť viac? 

Zdravotná sestra Andrea Mikačová (46) si komplikácie s troma pármi okuliarov –do diaľky, na počítač, na čítanie –  už nechcela predlžovať aj do ďalšieho roka života.

 

„Každé tri mesiace som menila okuliare. Striedala som troje rôznych a keďže sa mi dioptrie stále menili, každý rok som do nových rámov a dioptrických skiel dávala ďalšie a ďalšie peniaze,“ vysvetľuje zdravotná sestra a zároveň spolužiačka našej lekárky MUDr. Adriany Smorádkovej zo základnej školy v Nitre.

Rozhodná dáma si sadla doma za rodinný stôl a všetci spoločne rozhodli. „Nezvažovala som dlho, nepohodlie s neustálou výmenou dioptrických okuliarov, ktoré boli finančné náročné, som už nemienila ďalej zniesť. Rozhodla som sa pre operáciu a naplánovala som si ju tak, že som ju podstúpila na svoje narodeniny.“

Andreu indikovala MUDr. Smorádková a operoval primár MUDr. Piovarči. Počas operácie PRELEX sme ju vďaka trifokálnym šošovkám PanOptix zbavili už natrvalo okuliarov na čítanie, do diaľky aj na strednú vzdialenosť.

Všetko najlepšie k dnešným narodeninám, milá Andrea :-), nech je Váš život pohodlnejší a stále krajší, aj vďaka novému dokonalému videniu.