Chcem sa objednať

LETNÁ AKCIA na laserovú operáciu NeoLASIK HD

01.03.2017
LETNÁ AKCIA na laserovú operáciu NeoLASIK HD

Čo keby sa toto leto stalo letom vášho života? Vo vzduchu už cítiť jar a to je ideálne obdobie, ako sa na leto poriadne pripraviť. Predstavte si leto bez obmedzení z dioptrických okuliarov a kontaktných šošoviek ...

Pripravte sa na najslobodnejšie mesiace v roku tak, aby ste si toto leto užili bez obmedzení, v novej slobode.  

 

Na dovolenky, festivaly či rôzne road tripy tak budete môcť vyraziť bez toho, aby ste museli premýšľať, či ste si nezabudli pribaliť náhradné okuliare či šošovky. Nebudú vás už trápiť zápaly rohoviek, rozostrené videnie a pocit, že keď sa zobudíte po holým nebom a pod hviezdami, bez okuliarov a šošoviek vám celá krása do nenávratna unikne.

Slobodu života bez okuliarov vám potvrdia aj desiatky našich kolegov, vrátane primára MUDr. Radovana Piovarčiho, ktorí si svoj dokonalý zrak najviac užívajú práve počas letných mesiacov.

 

Presná, bezbolestná a bezpečná. Taká je laserová operácia NeoLASIK HD, ktorá spĺňa tie najnáročnejšie požiadavky na ostrosť a jas, a vy si tak leto konečne vychutnáte naplno. Prečítajte si viac o zákroku NeoLASIK HD.

 

LETO ALL INCLUSIVE

Bezbolestná laserová operácie NeoLASIK HD za špeciálnu cenu

890 €  / 1 oko (990 €)

Trvanie akcie pre veľký záujem predĺžený do 31.8.2017!

Pôvodné trvanie akcie: 1.3. - 31.7.2017

 

PODMIENKY

  1. Akcia platí pre nových pacientov, ktorí sa objednajú a absolvujú vstupné predoperačné vyšetrenie + operáciu NeoLASIK HD v danom termíne trvania akcie, od 1.3. 2017 do 31.8.2017.
  2. Na recepcii je potrebné nahlásiť heslo "LETO"
  3. Akciová cena sa nedá kombinovať so žiadnymi inými zľavami. Akcia neplatí na LASIK párty. 

 

Objednajte sa na vstupné predoperačné vyšetrenie.