Chcem sa objednať

Naša kolegyňa Terezka: „Na nový zrak som si zvykla rýchlo

28.11.2016
Naša kolegyňa Terezka: „Na nový zrak som si zvykla rýchlo

„Okuliare mi prekážali takmer pri všetkom. Pri športe, sledovaní televízie, ale aj pri práci na počítači. Preto som prešla na kontaktné šošovky. Spočiatku som ich vnímala veľmi pozitívne. Postupne mi začala prekážať ich každodenná aplikácia. Navyše som si musela dávať pozor, aby som náhodou so šošovkami nezaspala a stále myslieť na to, aby som so sebou nosila puzdro a roztok," rozpráva koordinátorka zdravotnej starostlivosti z našej pražskej sesterskej kliniky DuoViez Praha, Tereza Burdová.

 

O laserovom odstránení dioptrií uvažovala už od gymnázia. „Poznám veľa ľudí, ktorí podstúpili bezbolestnú operáciu femtolaserom a dnes sú po operáii s novým zrakom nadšení. Chcela som sa preto tiež už konečne zbaviť dioptrií."


Na operáciu sa tešila. „Neobávala som sa ničoho. Ku všetkým lekárom na očnej klinike mám plnú dôveru. Preto tu nebol dôvod na obavy."

 

Teší sa na zimné športy bez okuliarov a šošoviek


Tereza podstúpila odstránenie dioptrií metódou NeoLASIK HD. „Po operácii som si išla domov ľahnúť a už popoludní, keď som otvorila oči, bolo všetko perfektné. Na nový zrak som si zvykla veľmi rýchlo a veľmi si tento pocit užívam. Nové zážitky mám hlavne s mojím okolím, ktoré sa stále vypytuje na moje pocity z operácie," rozpráva Tereza.

Sama sa teraz najviac teší na zimné športy, predovšetkým na lyžovanie. „Ale aj napríklad poriadna guľovačku. S okuliarmi alebo šošovkami to nebolo ono!"

„Pocit, že znovu vidím bez korekčných pomôcok je skvelý!"


Tereza Burdová rozšírila skupinu zamestnancov z našich očných kliník, ktorí podstúpili operáciu očí. Už je nás 32! V NeoVízii jednoducho veríme tomu, čo robíme!