Spokojnosť pacientov:
Ktorý zákrok je pre mňa vhodný Koľko ma bude zákrok stáť? Koľko ušetrím s laserovou operáciou Chcel by som sa objednať

Hľadali sme kliniku, kde vykonávajú všetky svetové zákroky
26.09.2016

Hľadali sme kliniku, kde vykonávajú všetky svetové zákroky

„Bez okuliarov som videla veľké Nič. Nosila som ich od svojich ôsmych rokov a už niekoľko rokov som vo Švajčiarsku aj okolitých krajinách hľadala kliniku, kam by som so svojimi očami mohla a chcela ísť.

O NeoVízii mi hovorili známi. Má vynikajúce skúsenosti, špičkových chirurgov a najmä – ponúka komplexnú chirurgiu. Nielen všetky dostupné laserové možnosti, ale aj vnútroočné zákroky.

To, aby klinika ponúkala komplexné svetové metódy, bolo pre mňa kľúčové. Vedela som, že tu mi nebudú odporúčať jedinú metódu, ale zákrok mi ušijú priamo na mieru,“ prezrádza svoj dôvod, prečo sa spolu s kamarátkou a manželmi vybrali na našu kliniku Švajčiarka Pamela Presente.

„Pred operáciou som bola veľmi nervózna. Podstúpila som zákrok NeoLASIK HD s femtosekundovým laserom, a hoci som všade čítala o tom, že je bezbolestný počas operácie aj potom celý čas, uverila som až na vlastné oči,“ smeje sa Pamela.  

 

Pamela so svojou kamarátkou Daianou Frigolino, s ktorou spoločne podstúpili operáciu femtolaserom a s ošetrujúcou lekárkou NeoVízie MUDr. Petrou Schreinerovou.


Online objednávka
Názory pacientov
Doporučené pacientmi
ISO Ověřená kvalita
Ušetrite čas aj peniaze! Potrebujete sa opýtať, objednať alebo sa poradiť? Zanechajte nám svoj ​​kontakt a my vám zavoláme späť.

Zavolajte mi naspäť Česká verzia stránok

icocs icopl icoen icode