Chcem sa objednať

Dvojičky Lukáš a Tomáš už vidia HD

15.09.2016
Dvojičky Lukáš a Tomáš už vidia HD

Takých pohodových pacientov je vždy radosť mať:-). Bratia dvojičky, Lukáš a Tomáš Kolaričovci extrémne problémy s dioptriami nemali, dioptrické okuliare ich však obmedzovali v mnohých každodenných momentoch. Lukáša s – 3.5 dioptriami najmä v škole na prednáškach, nevidel kvôli nim na tabuľu.

Tomáš s – 1.5 dioptriami okuliare prakticky vôbec nenosil. Nevideli však nielen v škole na katedru a na tabuľu, problém im robili aj bežné činnosti od sledovania televízie až po rozpoznávanie značiek na ceste.

 

„Nadchol ma prístup celej kliniky a výnimočne príjemný personál. Samozrejme, pred vyšetrením aj operáciou som mal strach, ale moje obavy sa ukázali zbytočné. Laserová operácia  NeoLASIK HD s femtolaserom skutočne vôbec nebolela. Najlepšie boli prvé rána „po“. Mal som pocit, že  som mal po zobudení okuliare na tvári, tak skvele som videl, že som si ich „neviditeľne“ stále chcel dať dole. Ten pocit z nových očí je „wow“. Obaja s bratom vidíme lepšie, ostrejšie a jasnejšie ako dovtedy aj s najlepšími dioptrickými okuliarmi."

 

Tomáš a Lukáš s MUDr. Adrianou Smorádkou, ktorá im dioptrie odstránila bezbolestnou metódou NeoLASIK HD.