Chcem sa objednať

15 dôvodov, prečo je LASEROVÁ OPERÁCIA OČÍ jedným z najlepších rozhodnutí vášho života

12.01.2016
15 dôvodov,  prečo je LASEROVÁ OPERÁCIA OČÍ jedným z najlepších rozhodnutí vášho života

Iste, superlatívy majú občas svoje trhliny, ale niečo na nich je :-). Odstránenie dioptrií šetrným femtosekundovým laserom označujú naši pacienti ako jedno z najlepších rozhodnutí svojho života.

V prípade, že precízne vyšetrenie potvrdí, že ste ideálny kandidát,  pripravte sa na to, že vám nový zrak prinesie do života minimálne pätnásť nevídaných darčekov :-)

 

1. Uvidíte pod povrch

Doslova. Operácia femtosekundovým laserom dokáže dioptrie odstrániť natoľko precízne, že po nej môžete celkom ľahko vidieť viac ako na 100%. Mnohí naši pacienti vidia po zákroku na 120 – 150% v porovnaní s predchádzajúcim videním s najlepšími okuliarmi či kontaktnými šošovkami. Uvidíte možno aj veci, o ktorých ste doteraz nemali tušenia. :-)

 

2. Ušetríte 

Hoci sa to na prvý pohľad nemusí zdať, operácia očí šetrným femtosekundovým laserom sa dá vnímať nielen ako investícia do seba a do dokonalého videnia, ale aj do vlastného rodinného rozpočtu. Napríklad si predstavme, že máte 30 rokov, okuliare ste nedali dole z nosa od dvanástich, ročne utratíte za okuliare 250 EUR a ďalších 200 za šošovky. Verili by ste, že do konca života utratíte za dioptrické pomôcky vyše 19.000 EUR? Skúste si cez našu online kalkulačku zrátať, koľko investícia do laserovej operácie ušetrí vám. 

 

3. Dostanete viac komplimentov 

Viac sebavedomia. Viac komplimentov. Aj to nám dá podľa prieskumu operácia očí šetrným femtosekundovým laserom. Niekedy vraj veľké zmeny stačí odštartovať malými.  Napríklad drobnosťami, ktoré ste dokladali a doteraz ste si na ne nenašli čas.  Toto všetko sa môže stať, keď si dáte do poriadku svoj zrak. „Deväťdesiat percent pacientok  - žien vníma dioptrické okuliare ako obrovský hendikep. Obmedzujú ich aj v činnostiach, ktoré s okuliarmi na prvý pohľad nesúvisia. Žena s plus desať dioptriami nosí hrubé sklá, ktoré jej oči neprirodzene zväčšujú. Jej krásne črty sú skryté za okuliarmi. Má problém sa nalíčiť, nevidí presné kontúry. Ženy s mínusovými dioptriami trápi opačný problém – malé oči skryté v hĺbke za okuliarmi. Mesiac po operácii vidím na kontrole úplne nové ženy - slobodnejšie, sebavedomejšie, spokojnejšie,“ prezrádza očná lekárka a chirurgička MUDr. Adriana Smorádková.

 

  • 84% pacientok po odstránení dioptrií sa cíti sebavedomejšie

  • takmer polovica dostáva viac komplimentov

 

4. Laserová operácia vám prinesie 70% zlepšenie v práci

Viete si to vôbec predstaviť? Sú to síce „iba“ oči, ale práve dokonalý zrak dokáže spôsobiť v našom osobnom a pracovnom živote malé zázraky. V online prieskume nám to potvrdilo 245 pacientoch po laserovej operácii šetrným femtosekundovým laserom.

Za všetkých to potvrdzuje ako pacient aj primár NeoVízie, MUDr. Radovan Piovarči. Operácie šetrným femtosekundovým laserom na Slovensko nielen ako prvý očný chirurg priniesol, ale je zároveň prvým očným lekárom, ktorý ju aj ako pacient podstúpil.

Aké benefity mu priniesla operácia NeoLASIK HD s femtosekundovým laserom pri práci očného chirurga? „S ohliadnutím sa späť do roku 2010 musím povedať, že odstránenie dioptrií je pre mňa obrovskou pomôckou. Naši pacienti sa ma pýtajú aj na detaily, na ktoré by som „len“ ako očný chirurg nedokázal nájsť odpoveď. Vďaka laserovej operácii im dokážem  aj z pohľadu pacienta presne opísať, čo budú počas zákroku prežívať a dostatočne ich upokojiť, ak cítia obavy. Odstránenie dioptrií fetosekundovým laserom mi pri práci pomohlo aj z praktických dôvodov. Pri práci s mikroskopom mi dioptrické okuliare spôsobovali komplikácie, pred nasadením som ich musel niekoľkokrát čistiť, sklá sa mi často poškriabali či odreli. Vďaka NeoLASIKu sa mi operuje veľmi komfortne.“

 

 5. Zlepšíte sa v športe 

A to o celých 71%! Lyžovanie, snowboarding, bicykel, plávanie, či beh alebo akýkoľvek zo stoviek športov, ktoré milujete práve vy. Každý pohyb budete po operácii prežívať s väčšou intenzitou a oveľa väčšou radosťou.

V anonymnom prieskume nám to potvrdili naši pacienti po bezbolestnej laserovej operácii očí femtosekundovým laserom. Predstavte si, ž sa vám zrazu začne ľahšie behať, lyžovať, športovať. Čo vy na to?