Chcem sa objednať

Môj najkrajší vianočný darček

28.12.2015
Môj najkrajší vianočný darček

Milá očná klinika NeoVízia,

v pondelok 21. 12. popoludní som na Vašej klinike absolvovala v poradí druhú operáciu PRELEX, tentoraz pravého oka. Opäť mi nedá vyjadriť jedno veľké ĎAKUJEM celému operačnému tímu, ktorí slúžil v toto popoludnie, na čele s pánom primárom MUDr. Radovanon Piovarčim. Obrovské ĎAKUJEM patrí aj p. doktorke MUDr. Adrianke Smorádkovej, ktorá bola po celý čas pri mne a držala ma za ruku, pretože aj keď sa snažím „byť hrdinkou“, nie je tomu tak.

 

Tento krát, aj keď som sa veľmi tešila, že budem opäť krásne vidieť, by som zákrok len veľmi ťažko zvládala - ak vôbec, nebyť jej podpory ako aj podpory a povzbudenia od celého personálu, pod profesionálnym drobnohľadom pána primára.

Chcem ich všetkých zároveň poprosiť o prepáčenie a ospravedlniť sa, že som nebola vôbec komunikatívna a ani spolupráca z mojej strany nebola taká, aká mala byť. A tu sa vlastne prejavila ich neskutočná ľudskosť, empatia, podpora, profesionalita. Napriek všetkému som neskutočne rada, že som si našla práve Vašu kliniku NeoVíziu, odvážila sa prísť. Viem, že som v tých najlepších a najprofesionálnejších rukách a že sa nemusím báť o svoj zrak.

Nebolo nič úžasnejšieho, keď som na druhý deň hneď ráno, ktorého som sa zo zvedavosti nemohla dočkať, dokázala prečítať aj tie najmenšie písmenká v dennej tlači bez okuliarov. Dostala som od mojich blízkych a samozrejme od Vás celého tímu NeoVízie ten najkrajší darček, ktorý si nesmierne s pokorou, úctou vážim a ĎAKUJEM zaň.

 

Jarka Kohútová priamo po implantácii multifokálnej šošovky do pravého oka 21. decembra 2015. s lekárkou a chirurgičkou MUDr. Adrianou Smorádkovou.

 

Milí „moji“ v Neovízii, všetkým Vám s úprimnou úctou, láskou a nesmiernou vďakou želám, nech si pod stromčekom nájdete tie najkrajšie Požehnané Vianoce, ktoré Vás pri srdiečku zohrejú a zažijete chvíle, na ktoré budete s láskou či úsmevom spomínať.

Dovoľte mi na záver zaspievať Vám krátučkú koledu a vinš:

 

„Vinšujem Vám, aby ste dobrej mysli každučký deň vstávali.

Hoci by aj niečo ťažšie prišlo, to s vôľou premôcť vedeli.

To Vám srdečne vinšujem na Vianoce, na deň roku nového,

prosiac o ďalšiu lásku Vášho srdca skvelého.“

 

Operácia očí je mojím najkrajším vianočným darčekom. Pretože operácia oka, život bez okuliarov a krásne videnie, je to najlepšie, najkrajšie a najúžasnejšie, čo mi mohol "Ježiško" pod stromček priniesť... Veľmi pekne ďakujem!

Veľmi si zaslúžite slová uznania a vďaky VŠETCI v NeoVízii a nech sa páči vezmite si čo sa Vám hodí... S úctou, láskou a vďakou Jaroslava. 

 

Jarka Kohútová po implantácii multifokálnej šošovky do prvého, ľavého oka, s primárom NeoVízie MUDr. Radovanom Piovarčim.