Spokojnosť pacientov:
Ktorý zákrok je pre mňa vhodný Koľko ma bude zákrok stáť? Koľko ušetrím s laserovou operáciou Chcel by som sa objednať

Predvianočný darček vašim očiam
11.12.2015

Predvianočný darček vašim očiam

 

Únava, bolesti hlavy, očí, padanie vlasov, vyššie riziko nehodovosti na cestách nemusí spôsobovať len predvianočný stres.

Všetky spomínané prejavy môžu byť následkom nedostatočne skorigovaných dioptrií, ktoré dokáže odhaliť iba precízna očná prehliadka.

 

„Človek si často nahovára, že jeho zrak je bezchybný. Mnohí ľudia môžu mať pritom až o 50% zhoršené videnie a stále si myslia, že vidia výborne. Človek sa ľahko adaptuje na zhoršené videnie a slabnúci zrak si uvedomí, až keď je neskoro,” upozorňuje lekárka. Zhoršené videnie môže spôsobiť aj vážnejšie  problémy ako ´len ´zlý zrak - bolesti hlavy, začervenané oči dlhotrvajúcu únavy, ktorú si neviete vysvetliť. V extrémnych prípadoch aj vypadávanie vlasov, prípadne obočia.

Očná prehliadka najčastejšie odhalí dioptrické chyby ako krátkozrakosť, ďalekozrakosť a astigmatizmus), ale aj sivý a zelený zákal. V niektorých prípadoch aj iné skryté ochorenia, ktoré sa ako prvé prejavia na oku. „Infekčné ochorenia ako  boreliózia či toxoplazmóza, pásový opar či niektoré typy nádorov. Tiež autoimunitné ochorenia, ktoré postihujú ako prvé oko, neskôr obličky, srdce, kožu, pohlavné orgány.“

 

Darujte vianočný darček aj svojim očiam a vyčleňte si v tomto predvianočnom ruchu na seba aspoň krátky čas.

 

K očnému vyšetreniu v decembri vám darujeme darčekovú poukážku do Očnej optiky NeoVízia v hodnote 15 EUR.

Môžete ju darovať sám sebe alebo niekomu blízkemu.

 

Podmienky:

 


Online objednávka
Názory pacientov
Doporučené pacientmi
ISO Ověřená kvalita
Ušetrite čas aj peniaze! Potrebujete sa opýtať, objednať alebo sa poradiť? Zanechajte nám svoj ​​kontakt a my vám zavoláme späť.

Zavolajte mi naspäť Česká verzia stránok

icocs icopl icoen icode