Spokojnosť pacientov:
Ktorý zákrok je pre mňa vhodný Koľko ma bude zákrok stáť? Koľko ušetrím s laserovou operáciou Chcel by som sa objednať

Vyšetrenie PlusOptix odhalilo škúlenie
05.08.2015

Vyšetrenie PlusOptix odhalilo škúlenie

Aj malý skríning dokáže veľké ´zázraky´. Medzi našimi detskými pacientami sme dnes vyšetrovali usmiatu štebotavú Deanku (2.5). „Zabiehalo jej očko, všimla som si to asi pred dvoma mesiacmi. Čítala som článok o dôležitosti detskej očnej prevencie, tak som ju okamžite objednala na vyšetrenie,“ hovorí jej mama Desana.

„Mamička prišla s Deankou na očný skríning PlusOptix, vďaka nemu a následnému  kompletnému vyšetreniu sme potvrdili  jej podozrenie na škúlenie. Dostatočne skoro sme tak dokázali nastaviť správnu liečbu,“ prezrádza detská očná špecialistka NeoVízie, MUDr. Eva Strmeňová, PhD.

Upozorňuje rodičov, aby si všímali všetky, aj tie nenápadné signály. „Ak sa rodičom niečo nezdá, mali by objednať dieťatko aspoň na rýchly, bezbolestný skríning pomocou PlusOptix. Pokiaľ objavíme akýkoľvek problém, na klinike dokážeme vďaka komplexnej diagnostike nastaviť precíznu liečbu a ak na problém prídeme dostatočne včas, predísť tak komplikáciám v budúcnosti."

 

Využite letnú 50% akciu na rýchly očný skríning PlusOptix a nechajte svojmu dieťatku vyšetriť zrak ešte pred nástupom do školy alebo do škôlky. 

 

 


Online objednávka
Názory pacientov
Doporučené pacientmi
ISO Ověřená kvalita
Ušetrite čas aj peniaze! Potrebujete sa opýtať, objednať alebo sa poradiť? Zanechajte nám svoj ​​kontakt a my vám zavoláme späť.

Zavolajte mi naspäť Česká verzia stránok

icocs icopl icoen icode