Spokojnosť pacientov:
Ktorý zákrok je pre mňa vhodný Koľko ma bude zákrok stáť? Koľko ušetrím s laserovou operáciou Chcel by som sa objednať

Štartujeme letnú súťaž: ODFOŤ OKULIARNIKA A VYHRAJ
16.07.2015

Štartujeme letnú súťaž: ODFOŤ OKULIARNIKA A VYHRAJ

V NeoVízii milujeme ten pocit, keď si môžeme skočiť šípku do vody, zahrať si plážový volejbal, zobudiť sa v noci pod hviezdami a vidieť všetko bez toho, aby nás na nose tlačil dioptrický rám. Vieme, aké tragikomické a nepohodlné situácie nám dioptrické okuliare dokážu (najmä) počas leta vyrobiť.

Podeľte sa o ´okuliarnicke´ momentky z vášho života či života vašich najbližších. Každý, kto nám pošle ´okuliarnicku´ fotografiu v situácii, v ktorej mu lezú okuliare pekne na nervy, získa od nás zľavu na laserovú operáciu. Navyše, vtipnými zábermi hráte aj o super ceny v podobe Playstation 4 či iPadu a fotoworkshopov.

 

Aké fotografie nám máte posielať?

Tie, z ktorých každý okamžite pochopí, že vám strpčujú život a najradšej by ste ich zahodili niekam do mora :-). Momentky, v ktorých si sám sebe opakujete, že už s nimi nevládzete žiť :-). Napríklad, keď si v aute nasilu tlačíte slnečné na dioptrické, keď vám ich kvapôčky potu v letnom sparne zošmykujú z nosa, či keď sa s nimi v bazéne nemôžete poriadne ponoriť.

Fotografia musí byť v dobrej kvalite, byť zaujímavá a okuliare musia byť na nej jasne vidieť. Popis toho, aké fotografie nebudú do súťaže zaradené, nájdete vo Všeobecných podmienkach súťaže.Inšpirovať vás môžu aj fotografii v galérii na konci tohto príspevku.    

 

KAŽDÝ Z VÁS ZÍSKA 

Zľavy na laserové operácie. Za jednu fotografiu získate zľavu 100€, za 2 a viac fotografií zľavu 200€ z laserových operácií NeoSMILE 3D alebo NeoLASIK HD.

 

10 Z VÁS ZÍSKA

Desať autorov fotografií, ktoré získajú najviac lajkov na FB fan page NeoVízie získa:

1.cena: Playstation 4. Ak ju už máš, alebo sa ti nechce hrať, môžeš si vybrať iPad alebo zľavu z laserovej operácie v rovnakej hodnote.

2.-10. cena: poukážka na fotografický workshop, na ktorom vám dokumentarista a fotograf a fotoreportér Dušan Knap vysvetlí základné pravidlá dokonalého fotenia. 

 

 

Postup

1. Odfoť sám seba v okuliaroch alebo vyfoť svojho blízkeho okuliarnika (ktorý ti dá na fotku súhlas) v situácií, kedy tebe alebo okuliarnikovi lezú okuliare maximálne na nervy. Z fotky nám musí byť na prvý pohľad jasné, že ti maximálne komplikujú život. Skrátka, z fotky nám musí byť jasné, že okuliare sú pre teba to najotrasnejšie na svete.

 

2. Prečítaj si Všeobecné podmienky súťaže, ubezpeč sa, že si všetkému porozumel a odklikni ich.

 

3. Fotku pošli  e-mailom na sutaz@neovizia.sk  alebo do správy na FB NeoVízie.

 

4. Očná klinika NeoVízia ti za tvoju fotku / fotky automatický pošle e-mailom alebo v správe na FB zľavový voučer. Zľavu môžeš využiť ty sám. Ak vieš o niekom inom, komu by sa zľava na operáciu hodila, poraď mu, nech sa našej súťaže zúčastní aj on.

 

5. Ak nám pošleš 1 fotku, získavaš zľavu 100 EUR z laserovej operácie. Môžeš nám poslať fotiek aj viac, pri počte 2 a viac ťa odmeníme zľavou 200 EUR. Zľava je konečná, je možné ju však sčítať s aktuálnou zľavou v cenníku NeoVízie. Ak pošleš dve a viac fotografií, môžeš vyfotiť tú istú osobu, ale v úplne odlišných situáciách. Podobné fotografie budú automaticky vyradené, teda vyberieme tú lepšiu z nich a zľavu ti pripočítame iba za jednu.

 

6. Sleduj na FB NeoVízie, ako sa tvojej fotke okuliarnika darí a sprav všetko preto, aby získala priamo na našom FB čo najviac lajkov. Pokojne otravuj aj svojich kamarátov, nech idú na náš fun page a dajú ti jeden kamarátsky lajk.

 

7.Zapíš si do kalendára dátum 2. september 2015, vtedy na webovej stránke www.neovizia.sk aj na fun page NeoVízie. Tešíme sa, že vyhráš práve TY!

 

 

 

 


Online objednávka
Názory pacientov
Doporučené pacientmi
ISO Ověřená kvalita
Ušetrite čas aj peniaze! Potrebujete sa opýtať, objednať alebo sa poradiť? Zanechajte nám svoj ​​kontakt a my vám zavoláme späť.

Zavolajte mi naspäť Česká verzia stránok

icocs icopl icoen icode