Chcem sa objednať

Štartujeme letnú súťaž: ODFOŤ OKULIARNIKA A VYHRAJ

16.07.2015
Štartujeme letnú súťaž: ODFOŤ OKULIARNIKA A VYHRAJ

V NeoVízii milujeme ten pocit, keď si môžeme skočiť šípku do vody, zahrať si plážový volejbal, zobudiť sa v noci pod hviezdami a vidieť všetko bez toho, aby nás na nose tlačil dioptrický rám. Vieme, aké tragikomické a nepohodlné situácie nám dioptrické okuliare dokážu (najmä) počas leta vyrobiť.

Podeľte sa o ´okuliarnicke´ momentky z vášho života či života vašich najbližších. Každý, kto nám pošle ´okuliarnicku´ fotografiu v situácii, v ktorej mu lezú okuliare pekne na nervy, získa od nás zľavu na laserovú operáciu. Navyše, vtipnými zábermi hráte aj o super ceny v podobe Playstation 4 či iPadu a fotoworkshopov.

 

Aké fotografie nám máte posielať?

Tie, z ktorých každý okamžite pochopí, že vám strpčujú život a najradšej by ste ich zahodili niekam do mora :-). Momentky, v ktorých si sám sebe opakujete, že už s nimi nevládzete žiť :-). Napríklad, keď si v aute nasilu tlačíte slnečné na dioptrické, keď vám ich kvapôčky potu v letnom sparne zošmykujú z nosa, či keď sa s nimi v bazéne nemôžete poriadne ponoriť.

Fotografia musí byť v dobrej kvalite, byť zaujímavá a okuliare musia byť na nej jasne vidieť. Popis toho, aké fotografie nebudú do súťaže zaradené, nájdete vo Všeobecných podmienkach súťaže.Inšpirovať vás môžu aj fotografii v galérii na konci tohto príspevku.    

 

KAŽDÝ Z VÁS ZÍSKA 

Zľavy na laserové operácie. Za jednu fotografiu získate zľavu 100€, za 2 a viac fotografií zľavu 200€ z laserových operácií NeoSMILE 3D alebo NeoLASIK HD.

 

10 Z VÁS ZÍSKA

Desať autorov fotografií, ktoré získajú najviac lajkov na FB fan page NeoVízie získa:

1.cena: Playstation 4. Ak ju už máš, alebo sa ti nechce hrať, môžeš si vybrať iPad alebo zľavu z laserovej operácie v rovnakej hodnote.

2.-10. cena: poukážka na fotografický workshop, na ktorom vám dokumentarista a fotograf a fotoreportér Dušan Knap vysvetlí základné pravidlá dokonalého fotenia. 

 

 

Postup

1. Odfoť sám seba v okuliaroch alebo vyfoť svojho blízkeho okuliarnika (ktorý ti dá na fotku súhlas) v situácií, kedy tebe alebo okuliarnikovi lezú okuliare maximálne na nervy. Z fotky nám musí byť na prvý pohľad jasné, že ti maximálne komplikujú život. Skrátka, z fotky nám musí byť jasné, že okuliare sú pre teba to najotrasnejšie na svete.

 

2. Prečítaj si Všeobecné podmienky súťaže, ubezpeč sa, že si všetkému porozumel a odklikni ich.

 

3. Fotku pošli  e-mailom na sutaz@neovizia.sk  alebo do správy na FB NeoVízie.

 

4. Očná klinika NeoVízia ti za tvoju fotku / fotky automatický pošle e-mailom alebo v správe na FB zľavový voučer. Zľavu môžeš využiť ty sám. Ak vieš o niekom inom, komu by sa zľava na operáciu hodila, poraď mu, nech sa našej súťaže zúčastní aj on.

 

5. Ak nám pošleš 1 fotku, získavaš zľavu 100 EUR z laserovej operácie. Môžeš nám poslať fotiek aj viac, pri počte 2 a viac ťa odmeníme zľavou 200 EUR. Zľava je konečná, je možné ju však sčítať s aktuálnou zľavou v cenníku NeoVízie. Ak pošleš dve a viac fotografií, môžeš vyfotiť tú istú osobu, ale v úplne odlišných situáciách. Podobné fotografie budú automaticky vyradené, teda vyberieme tú lepšiu z nich a zľavu ti pripočítame iba za jednu.

 

6. Sleduj na FB NeoVízie, ako sa tvojej fotke okuliarnika darí a sprav všetko preto, aby získala priamo na našom FB čo najviac lajkov. Pokojne otravuj aj svojich kamarátov, nech idú na náš fun page a dajú ti jeden kamarátsky lajk.

 

7.Zapíš si do kalendára dátum 2. september 2015, vtedy na webovej stránke www.neovizia.sk aj na fun page NeoVízie. Tešíme sa, že vyhráš práve TY!