Chcem sa objednať

ZĽAVA na očné meranie PlusOptix pre prváčikov

21.07.2015
ZĽAVA na očné meranie PlusOptix pre prváčikov

Máte doma prváčika? Nechajte mu zmerať zrak.

Máte doma budúceho prváčika? Nechajte mu zmerať zrak! Očné vyšetrenie ho môže ušetriť mnohých školských problémov. Preventívne vyšetrenie zraku odhalí u dieťaťa skryté zrakové chyby, ktoré niesú na prvý pohľad viditeľné. Zlý zrak by dieťaťu mohol znepríjemniť už ja tak náročný štart v škole. Školáci, ktorí zle vidia, bývajú v škole nepozorní, nesústredené a často sa rýchlo unavia.

 

Vieme, o čom hovoríme

Často sa stretávame s deťmi, ktoré prichádzajú na našu kliniku na základe odporúčania z pedagogicko-psychologickej poradne. Tam ich väčšinou odošle triedny učiteľ, pretože ich výsledky nezodpovedajú očakávaniam. V NeoVízii potom väčšinou zistíme, že tieto deti “len” dobre nevidia.

Zľava pre prváčikov

Práve teraz ponúkame mimoriadnu zľavu pre tohtoročných prváčikov (deti narodené v roku 2008 a 2009), ktoré rodičia objednajú na screeningové merania PlusOptix. Zľava platí do 30.9.2015.

PlusOptix je orientačné meranie, jeho výhodou je, že dieťa vôbec nezaťažuje a pritom rýchlo odhalí prípadné očné chyby. Počas piatich minút tak viete, či sú oči vášho dieťaťa v poriadku a či by malo podstúpiť komplexné vyšetrenie u detského očného lekára.

 

 

Vyšetrenie PlusOptix nie je hradené zo zdravotného poistenia a štandardne stojí 15 eur. So špeciálnou ´predškolskou zľavou´ ho môže vaše dieťaťko podstúpiť teraz len za 7,50€

Do školy potom už len so správnym zrakom :-). A nezabudnite vykročiť pravou nohou!

Na budúcich prváčikov sa tešíme odteraz celé leto, objednať na skríning ich môžete na recepcii NeoVízie.