Chcem sa objednať

Poďte si s nami 5.júla zabehať

08.06.2015
Poďte si s nami 5.júla zabehať

Beh v NeoVízii jednoducho milujeme! Nielenže prospieva očiam (čerstvý vzduch má blahodarné účinky na očnú rohovku:-) ), vďaka nemu prekonávame svoje hranice a uvedomujeme si, že náš život môže krajší ako si dokážeme predstaviť.

 

Našim behom zároveň dávame najavo radosť z toho, že v NeoVízii bežíme stále o kilometer vpred :-). Novými technológiami držím tempo so svetom.

 

Ako prví sme napríklad na Slovensko priniesli najšetrnejšiu už 3. generáciu laserových zákrokov NeoSMILE 3D, pri ktorej  dioptrie odstraňuje už len sám femtosekundový laser. Vďaka tomu je operácia aj hojenie úplne bezbolestné, najlepšie však je, že už večer po operácii naši pacienti normálne ´fungujú. SMILE je jediná metóda, pri ktorej si všetky radosti leta môžete užívať už o sedem dní po zákroku. Vrátane športu, tréningov, plávania, dovolenkovania a aj nášho milovaného ... behu :-).

 

Pridajte sa k nám na najbližšie preteky a bežte za náš tím! Už 5. júla 2015 – Kráľovský beh v Kráľovej pri Senci

 

Čo to znamená? Pokiaľ budeme mať ešte voľné kapacity v tíme, darujeme vám naše bežecké tričko a zaplatíme za vás bežecký poplatok. 

 

Nadšenie pre beh na našu kliniku vniesla naša najaktívnejšia bežkyňa a chirurgička MUDr. Adriana Smorádková. Vďaka nej máme dnes svoj NeoVízia Running Team. O tom, čo pre ňu znamená beh, si prečítate v aktuálnom vydaní týždenník ŠARM. 

 

TIETO BEHY 2015 MÁME UŽ ZA SEBOU

5.jún 2015 Beh pre Beh Bernolákovo

30.máj 2015 Rajec Night Tatras 2015

16.máj 2015 Volkswagen Run & Fun

26.apríl 2015 City Run Trnava